Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz pod RF t162s


marcin-real
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam wzmacniacza do przedniego zestawu RF t162s. Raczej mocniejszy dwukanałowy myślę że jakieś 80W w górę ... chyba że 4- w mostku albo w bi-amping, ale raczej wolę 2. Muzyki słucham raczej rock i hh. Kwota jaką mogę przeznaczyć ok 400 zł w używcę.

Co byście polecili ?? do tego zestawu ...

może coś z tego ?

-u-Dimension Jr 15.2x (miał bym do kompletu - bo mojego IT mds napędza Junior 5.2x

- Rodek R2100A2

-jakaś alpine V12

- Steg QM 45.4x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy ten Junior pokaże na co stać te głośniki, mocowo niby ok ale tu potrzebny żywioł a Junior raczej demonem nie jest, szukaj wzmaków RF coś z mocniejszego Stega, coś z ikrą.Pod RF 600-4 było łupnięcie że hej, ale jeżeli patrzysz nad nie pod kątem SQ to zapomnij.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wg mnie ten zestaw to raczej spl-owy jest, znam pewne auto co stratowało na tym zestawie/wooferach w zeszłym sezonie i jakieś tam miejsca zajmował o tyle sam zestaw dla mnie do sq raczej nie jest stworzony...Tweeter nie jest jakiś ostatni,ale woofer to typowy zabijaka, jak dostanie mocy to pompuje niesamowicie, sub w tym momencie jest zbędny, jednak to jest tylko łomot jak dla mnie.Z drugiej strony ten Junior do zestawów SQ jak najbardziej sie nadaje, mam miłe wspomnienia po jego następcy 2.370.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One bardziej walić będą niż ten sub jak prądu dostaną :( .Próbuj, próbuj, przecież na tym to wszystko polega aby gonić jakiegoś tam króliczka nie :].Clio Ci nie odleci, tylko drzwi do tych wooferów to musisz mieć konkretnie przygotowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wg mnie ten zestaw to raczej spl-owy jest, znam pewne auto co stratowało na tym zestawie/wooferach w zeszłym sezonie i jakieś tam miejsca zajmował o tyle sam zestaw dla mnie do sq raczej nie jest stworzony...Tweeter nie jest jakiś ostatni,ale woofer to typowy zabijaka, jak dostanie mocy to pompuje niesamowicie, sub w tym momencie jest zbędny, jednak to jest tylko łomot jak dla mnie.Z drugiej strony ten Junior do zestawów SQ jak najbardziej sie nadaje, mam miłe wspomnienia po jego następcy 2.370.

Hmm ...

Autosound żółtym Stilo coś na tych zestawach walczył (T162-S) nawet w miarę skutecznie. O dokonaniach aut opartych na Juniorach w SQL nie słyszałem :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ...

Autosound żółtym Stilo coś na tych zestawach walczył (T162-S) nawet w miarę skutecznie. O dokonaniach aut opartych na Juniorach w SQL nie słyszałem :( .

 

Oj to chyba mało uważnie śledziłeś zeszłoroczne zawody, były Juniory i były RF-y... z innego klubu CA, ale też z Warszawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... dziś zrobiłem mały eksperyment i podłączyłem RF pod mojego Juniorka 2x50W ..... i okazało się że bardzo dobrze sobie z nimi radzą (dużo większa kontrola niż Dzebil)

Może to przez te panele :(

więc myślę że ok 75-100 RMS w zupełności wystarczy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja im dalem 214W @ 4 Ohmach na kanał i dzialaja :P i to jak :wstyd: mniej jak 100W to nie masz co dawac a 150 byloby ok :P

 

woofery pompuja pieknie, natomiast gora nie jest delikatna natomiaz te z nie ma jakiegos kłocia po uszach moze kwestia wzmaka ale mi tam odpowiada bardzo :P

 

jak im za malo dasz to nie bedziesz cieszyl sie z nich jak powinienes :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja im dalem 214W @ 4 Ohmach na kanał i dzialaja :P i to jak :wstyd: mniej jak 100W to nie masz co dawac a 150 byloby ok :P

Jeśli chcesz na zlocie dam im 200 Wat / 4Ω (przy THD niższym niż 1% aby nie było mowy o przesterowaniu) 100Hz w sinusie przez 5 minut -> ale tylko na Twoją odpowiedzialność :P .

 

PS

Jeśli chodzi o RS4 to kilku użytkowników tego forum i elki go ma:

Strefa : Nochal , brat Stanec-a ;

Elektroda : Fakamada .

Ja nie oceniam bo mogę być stronniczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...