Skocz do zawartości

pierwsze car audio vectra B sedan


noorbi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie postanowiłem zamontować a raczej wybrać do zamontowania jakiś sprzęcik.

mój typ muzyczki to przede wszystkim przeróbki piosenek w rytmie club więc szukam coś do szybkiej muzyki ze sporą dawką basu jak wiecie jest w tego rodzaju piosenkach.

Jednostką asilającą będie pioneer deh-7600

wzmacniacz już również kupiłem carpoweer hpb-604 i te dwie rzeczy już muszą być bo czekają na montarz teraz wybrać do tego coś rozsądnego

a więc kolega który się tym zajmuje zaproponował mi kilka rzeczy:

z głośników proponował mi helixy E136 lub DLS RS6 ( 500-590zł) Ja osobiście myślałem o powerbass LC-60

subwoofer jaki słuchałem i powiem gra nieżle to rockford fosgate P1L-1x12 (450 zł ) tylko żę to tylko 150 wat i cy do tego rodzaju muzyki i sporych gabarytów samochodu czasem nie zamało ja znów zastanawiałem się jeszce nad tym powerbass S12 300 wat.

 

Panowie jakieś konkrety wiem żę więksość ma trochę pojęcia o tej zabawie dlatego zgłaszam się o konkretne rady i podpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosniki ktore polecil ci kolega moim zdaniem sa lepsze od powerbassow co do suba to musisz jeszcze chyba piec kupic chyba ze chodzi ci po glowie tym carpowerem zasilic w mostku jezeli tak to szukaj suba max 150wat bo twoj wzmak nie ma jaosci , mocy ani kontroli wiec slaby sub a i glosniki jakie bys nie podpial to i tak bedzie kicha z tym wzmakiem

 

RF P1 lub R1 , Moze REX-10' , HE-1060 ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie problem z tym piecem... No planuję go zmostkować bo innego wyjścia nie widzę...

CZyli mówicie ze szkoda szukać nic innego niż ten RF co napisałem tak?

No na te głośniki na przód i skrzynkę to coś około 1000 zł planuję wydać.

 

[ Dodano: 2010-04-21, 20:25 ]

no i czekam na podpowiedzi jeszcze raz

 

i jeszcze takie pytanko czy dla dobrej jakości tweetery koniecznie trzeba wkładać w słupek nie mogą być tam gdzie jest miejsce fabrycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...