Skocz do zawartości

Wzmak


jarek0612
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Polećcie mi wzmak 4-kanałowy do ok 1200 zł (nowy) który miał by na kanale minimum 80 RMS przy 4 OHM :/

 

Mam juz kilka przestudiowanych piecy jednak nie jestem jeszcze zdecydowany ;/ Chciałbym poznać wasze opinie. Z góry THX za propozycje pozdr :cwaniak:

 

[ Dodano: 2010-04-20, 19:11 ]

Piec ma służyć do napędzenia 4 głośniczków (zestawów odseparowanych)

 

PS: Co myślicie o Infinity REF 475A ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Polećcie mi wzmak 4-kanałowy do ok 1200 zł (nowy) który miał by na kanale minimum 80 RMS przy 4 OHM :/

 

Mam juz kilka przestudiowanych piecy jednak nie jestem jeszcze zdecydowany ;/ Chciałbym poznać wasze opinie. Z góry THX za propozycje pozdr :cwaniak:

 

[ Dodano: 2010-04-20, 19:11 ]

Piec ma służyć do napędzenia 4 głośniczków (zestawów odseparowanych)

Dodaj 200 zł to Ci polecę DLS RA40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki przez chwile nie bylo mnie.... rozchodzi mi sie tylko i wyłacznie o nówke... raz kupilem uzywke ktora nie grała jak powinna ;/ wiec wole nawet dołożyc jeszcze do tego nawet kilka groszy i miec nówke

 

[ Dodano: 2010-04-20, 21:06 ]

sorki przez chwile nie bylo mnie.... rozchodzi mi sie tylko i wyłacznie o nówke... raz kupilem uzywke ktora nie grała jak powinna ;/ wiec wole nawet dołożyc jeszcze do tego nawet kilka groszy i miec nówke

 

A co sądzicie o tym Infinity REF 475A ?? jest dosyc tani i podobno jest ok ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kasie to bym polecil US amps 1600.4 4x100wat ale nie wiem czy jeszce gdzies jest dostepny jako nowka

Teraz to on się chyba nazywa RE Audio XT-1600.4 v2 http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id...41&pid=1448

 

jarek0612, proponuję Hifonics Zeus Z3 ZXi-6404

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to on się chyba nazywa RE Audio XT-1600.4 v2 http://www.essa.com.pl/of...id=241&pid=1448

 

Wiem ale celowo napisalem ze US amps bo cena ktora za niego chca jako RE to skandal ja kupilem Us ampsa za 900zł a teraz 1600zł za zmieniona obudowe ??? Chyba ze cos jeszcze sie zmienilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo własnie a co sądzicie o tym PowerBassie ?? ma okazje kupic własnie ten wzmacniacz PowerBass ASA 600.4

 

 

Jezeli jest to faktycznie to samo co US amps 1600.4 to moge powiedziec tyle ze to fajny amerykanski piec , prezentuje duzą kontrole nad glosnikiem , jest naprawde mocny i to czuc , miesisty na dole srednica dosc neutralna gora nie denerwojaca ale .... to jest jego jedyna wada to ze malo precyzyjna ta gora ale piec wart powiedzmy okolo 1000zł jak na moj sluch :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego modelu nie testowałem ale jakiś czas temu bawiłem się PowerBass ASA 400.2 (a to jakby połowa tego wzmaka) pracował na każdym kanale w 2 a nawet mniej bo każdy kanał zasilał 2 x PB 2XL-60C i powiem że sobie całkiem nie źle radził pod względem mocy :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...