Skocz do zawartości

sub do sedana pod alpine mrv 400s


Fahoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka pany.......

potrzebuje rady

co do sedana pod wzmak alpine mrv 400s,wiem ze mam szukac cos w BR ale co bedzie odpowiednie mocowo?

wskazana duza skutecznosc bo mamy tylko ok 200W rms na mostku z tej alpiny

 

chetnie poczytam

 

własciciel auta chce cos z HZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockford

- http://allegro.pl/item1007384764_rockford_...io_rarytas.html

 

Wg mnie, dobra opcja.

Mocy w zupełności powinno wystarczyć, aby tego suba rozchulać.

Ja mam jego starszą, papierową wersję - 200W RMS w budzie closed i w sedanie spokojnie sub dawał radę.

Tutaj zapakowałbyś go w budę BR ze strojeniem w granicach 37Hz i powinno być w autku miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się również z kolegą finchers.

P1 również powinien dać sobie radę w sedanie, poza tym, on sam wozi takowego w swoim Lanosie i wie co mówi, ja też, bo słyszałem u niego jego małego potworka w closed i w sedanie

A co do JL to zgodzę się, że ten sub jest jednak bardziej miękki niż, np. mój RF, który póki co nie jest na sprzedaż, ale to pewnie za niedługo się zmieni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ponownie

gość poszedł do sklepu i kupił powerbass-a S12 w BR,mówi ze się mu podoba :?: tylko coś słabo słychac go....

przy montazu reszty gratów juz było widac solidnie wykonany BAG w avensisie wiec si enie dziwie......

 

moze w weekend przyjedzie coś z tym zrobic to napisze jak to gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze

gośc był....

odpaliłem tak jak było......coś nie słychac tego suba....... :) hmmmmm

 

max na gainie na sub, przód sciszony na ok 1/2... cięcie suba na ok 60hz-buda nie wiem na ile strojona była ale port gwiżdże i mi sie nie podoba.....

-zmiana fazy suba z radia nie dała efektu...dopiero po zmianie fizycznie przewodów miejscami bas sie pojawił

 

wrazenia??

zestawik gra ładnie wywazenie pełnym pasmem...

... sub sie nie spóźnia i nie narzuca swego charakteru...

...basu jest w aucie w sam raz ....słyszalny jest dookólnie

...jedyna wada to to ze brakuje powera przy pokazówce na wiosce pod remizą....

do słuchania na co dzien podczas jazdy jest w sam raz...poprostu zestaw nie jest zestawem do nakur......a do słuchania :rotfl:

 

ps bas jest ciepły i okrągły,lekko zmiękczony-takie wrazenie na kawałkach hip hop i to co serwuje eska

...na kawałkach np varius manx brzmienie przyjemne dla ucha... sekcje rytmiczne i gitara basowa szybka....brak efektu ulepa w paśmie czyli smiało mozna wyszczegółnic rodzaje stopy i prace strun w gitarze basowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...