Skocz do zawartości

Zmiana nagłośnienia w BMW e46 POMOCY !!


jarek0612
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje zrobić dobra muzę w mojej bmce e46 sedan bo oryginał to lipa ;/ Mam radyjko Pioneer AVIC 900 BT i pod tą jednostkę sterującą chciałbym podłączyć sprzęt :rotfl: Chciałbym narazie wymienić głośniczki które były by zasilane wzmakiem :rotfl:

 

Mam możliwość kupna po dobrej cenie Lanzar VIBE431 (http://www.ceneo.pl/726915s niby ma 4x150 RMS) co sądzicie o tym piecu ?? Dobry by był pod same głośniki ?? I do tego chciałbym dokupić jakieś nowe głośniki (2 komplety... najlepiej odseparowane). Mój budżet na głośniki to około 2 tys zł

Słucham głównie house i trance :rotfl:

 

Później jak się ogarnę z kasa to wstawię jakiś sub i drugi piec. Wiec bierzcie to pod uwagę. :rotfl:

 

 

PS: Słyszałem ze trzeba w e46 wymienić całą instalację CA bo podobno jest kiepska. Czy to prawda ??

 

Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E46 wchodzą w seryjne miejsca pod tapicerkę 16-tki ale trzeba się z tym trochę pobawić:

http://muzykawtwoimsamochodzie.home.pl/alb...E-46/index.html

tego lanzara bym sobie odpuścił tak jak i głośniki z tyłu (ale to twój wybór) i poszukał bardziej jakościowego piecyka na przód za 2tys. można już fajny przodzik złożyć :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki na tyle zaburzą scenę. Z tyłu, dokładniej w bagażniku, jest miejsce dla suba

 

Nie każdy przejmuje się scena :rotfl: Poza tym w house i trance czasem "scena" wydaje się odpowiednia własnie z glosnikami z tylu :rotfl:

 

Zareklamuje swoje Rockfordy T162S - naprawdę potrafią zatrzepotac nogawkami :rotfl: Do zasilenia polecam coś, co dam im CONAJMNIEJ 100W RMS ( @ 4Ohm )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłucham się waszej rady :rotfl:

W takim razie może podpowiecie mi jaki wzmak mam kupić pod głośniczki do przodu i jakie głośniki.... chciałbym zeby to był piec 4 konałowy pod który bym mógł podłączyć 2 glośniki przód i na mostku jakiegoś suba :rotfl:

 

[ Dodano: 2010-04-18, 09:58 ]

Czekam za jakąś ciekawą konfiguracją wzmak 4 kanałowy + głośniczki na przód :rotfl:... piszcie propozycje ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek0612, ja bym proponował DLS R6a na przód a do zasilenia coś z używki (mogę zaproponować od siebie RF P4004 - info na PW) bo z nowych sprzętów to raczej będzie ciężko w tej cenie.

Resztę kasy proponuję wydać na porządne wytłumienie drzwi oraz instalację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...