Skocz do zawartości

Wygłuszenie drzwi Ford Fiesta Mk6


mariuszbd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miał ktoś styczność z wygłuszeniem drzwi fiesty mk6. Chodzi o to że pod tapicerką nie ma otworów technologicznych jest za to demontowany cały boczek drzwi:

 

http://img695.imageshack.us/img695/2210/boczki.jpg

 

Będę na dniach rozbierał drzwi i wygłuszał matami stp.

I teraz moje pytanie czy same maty będą wstanie zredukować rezonans plastiku,

czy pod plastik można użyć żywicy w celu usztywnienia całego boku? Wrota są spore bo auto jest 3 drzwiowe

Może ktoś miał styczność z podobnymi drzwiami, w necie nie ma za bardzo informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za pomoc jak zrobię drzwi to wrzucę swoją instalacje na forum i opisze nowy zestaw hsk.

 

[ Dodano: 2010-04-21, 08:24 ]

Po kilku dniach zabawy z drzwiami i kabelkami poskładałem wszystko do kupy i byłem lekko zdziwiony że przód gra jak seria?... drzwi wygłuszone od środka i na boczek 05 gms i na to 02, głośnik przewiercony do dystansu, sprawdzałem wszystko + i - na kablach głośnikowych, filtry wszystko jest ok z zasilaniem i uziemieniem na pewno nie ma problemu bo subwoofer gra tak jak powinien a jest podłączony z rozdzielacza zasilania tak jak alpine 3549. Przy gainie skręconym na minimum nawet na max nie można dać? Wzmacniacz kupiłem używany, możliwe że jest uszkodzony i dlatego gra do dupy czy może coś jeszcze może być innego ? Kable spawarka 35mm minus przy aku poprawiony radio kenwood 7534u, kable głośnikowe 4mm. Spróbuje alpine spiąć w mostek (niby 300 rms)i sprawdzić czy zagra tak jak macrom m2w pod monoblokiem m2a.1000 (250 rms). Głośniki z przodu to nowe hsk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...