Skocz do zawartości

POMOC z wybraniem zestawu głośników do mercedesa


KevinKCV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie , jestem nowy na forum więc witam wszystkich .

 

przyszedłem tu z pytaniem o fachową pomoc :

Potrzebuje dobry zestaw głosników do samochodu - 97' Mercedes CLK 200

sprzęt który już posiadam

wzmacniacz Magnat 4 wyjscia , wzmacniacz 360 W

tuba jakas nie pierwszej nowosci jedno wyjscie firma nieznana

radio AEG takie:http://allegro.pl/item948513098_radio_nawigacja_aeg_cs_nav_430_ts_dvd_gps_4_3.html

radio o mocy

Amplifier Max Output Power /

Channel Qty40 Watts x 4

 

 

Zależy mi zeby był to w miare dobry sprzęt nie jakies noname firmy z chin , takie prosze odpuscic - potrzebuje 4 głosników - 2 do drzwi 2 na tył jeszcze mam 2 takie malutkie w standardzie nad kierownica i nad poduszka powietrzna przy pasazerze z przodu ale to chyba mozna odpuscic ?

 

chcialbym wydac okolo 500 zł

dzieki i prosze o pomoc !

 

kevin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem ze to nie jest niewiadomo co ale mysle ze da sie cos sklecic z tego narazie nie mam kasy na wszystko nowe od razu .

 

Nie musisz przecież kupować nowych klocków. Poczytaj forum a dowiesz się co jest polecane i mieści się w kwocie którą możesz na sprzęt przeznaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mając taki sprzet a nie inny i 500 stów do wydania zacząłbym od wytłumieniania drzwi.

Potem pod wzmaka podłączyłbym seryjne głośniki przód i tył.... ewentualnie zamiast tyłu buczydło i zobaczyłbym jak to gra.

Jeśli glośniki nie dają rady to z budzetowych helix db62 lub vibe sek60

i tutaj 500 stów się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje 2x GMS 960 i wygluszyc chociaz matami APP przednie drzwi i nie bocz sie na firme GMS tylko dlatego ze o niej nie slyszales bo i tak caly dramatyzm do naglosnienia twojego samochodu wprowadza radio a GMS w tej kasie zagra lepiej niz produkty sony , jbl , czy alpine ktore sa co prawda najwiekszym chlamem w swiecie car audio w polce budzetowej ale wiem ze laicy lubia miec klocki tych firm :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głośniki w tylnych drzwiach to taki sobie pomysł... raczej stosuje się je tylko przy budowaniu systemy 5,1

 

Nie tylko :P Biora udział w sztuczce zwanej rear fill . Z tym ze do jej obsługi potrzeba radia lub procesora z czasowkami i precyzyjnymi filtrami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...