Skocz do zawartości

Jaki glosnik i wzmacniacz kupic??


pawel1498
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam kilka pytan odnosnie wzmacniacza i skrzynki bassowej.

Mam zamiar kupic:

1.Wzmacniacz Carpower HPB 1502 tutaj

2.Skrzynka CLARION SW3013B tutaj

 

Nie wiem czy to dobry wybor bo sie zabardzo nie znam.

Chcialem sie zapytac jak by to gralo ? czy moze cos innego kupic?

Mam samochod w Hatchback.

Mam do przeznaczenia na to kololo 1000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzylem troche na stronkach i wypatrzylem cos takiego:

1 . Glosnik Carpower Sonic 15" http://www.allegro.pl/item985924571_carpow..._800_w_rms.html

2. wzmak PY-1D76D http://www.allegro.pl/item981290300_wzmacz...w_py_1k76d.html

 

Moge poswiecic troszke wiecej kaski o ile ten sprzecik jest tego warty

i jaka skrzynke by trzebalo pod ten glosnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do DNB 10'' glosniczek albo dobra, szybka 12 .. 15" cali to porazka - zgubi sie i tylko bedzie buczalo...

Wszystko jest kwestią perspektywy i subiektywnej oceny. Mój pierwszy prywatny klon IBM miał zegar taktowania procesora o częstotliwości 4,77 MHz i był ultraszybki :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią perspektywy i subiektywnej oceny

 

Ale na tym w 90% opiera sie forum :P Kazdy wyraza SWOJA opinie bo inaczej sie po prostu nie da :P Jesli pytajacy nie ma mozliwosci odsluchania to musis sie zdac wlasnie na subiektywne opinie innych. A moja opinia, poparta wlasnym skromnym doswiadczeniem jest wlasnie taka jak wyzej.. Jak mowi Irlandzkie powiedzenie " There are courses for horses"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jaka 15" i jak zasilona

 

za 1000zł pewnie bedzie ciezko z 15" dobrze zasilonymi

 

No i tu jest wlasnie ten problem.. no ale moge sie mylic.. za duzo takich nie znam.. http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif Osobiscie jakos nie widze 15 pompujacej w DNB :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposród ...pewnej ilości sprzetu który przewinał się przez moje rece na razie nie byłem nawet ...zadowolony z niczego firmy ... Peiying , szczerze Ci odradzam. Być może to co podałeś w linku cos tam reprezentuje ale jakoś niesmak pozostaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tysiąca kup alpharda yakuze zamknij go w closed (przedwczoraj słyszałem szybki bit na tym głośniku gra tak samo dobrze jak wolny) i jakiś wzmacniacz (zostanie ci na niego 5 baniek) może byc peiying. mam ten wzmacniacz do carpowera sonica 10' i sprawuje się bardzo dobrze mimo tego że na forum go odradzali.

 

[ Dodano: 2010-04-11, 12:02 ]

i to ma zagrac szybko tak?

tak na marginesie juz wolalbym raptora z tej aukcji

raptor

 

tak raprot impedancja 4 ohm... napewno zamknie się w budżecie 1000 zł (czy nawet 2000 zł) wraz z kupnem pieca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...