Jump to content

Search the Community

Showing results for tags 'iBus'.

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Start
    • Regulamin Forum
    • Aktualności
    • Sprawy Dotyczące Forum
    • Przy Piwie
    • Strefa Komercyjna :)
  • Car Audio
    • Jestem tu nowy - dział dla poczatkujących
    • Wasze Instalacje
    • Wszystko o Sprzęcie Car Audio
    • Informacje oraz Relacje z Imprez, Zlotów, Spotkań
    • dBdrag & ESPL
    • Projektowanie Skrzyń
  • Giełda
    • Kupię
    • Sprzedam
    • Zamienię

Calendars

There are no results to display.


Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


GG


MSN


Website URL


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Lokalizacja


Zainteresowania

Found 1 result

  1. Witam Posiadam Mazdę 5 rocznik 2009, w aucie zamontowane jest seryjne audio. Radio ze zmieniarka CD, upchnięte w obudowie 2 DIN, w przednich drzwiach odseparowany zestaw głośników (coś tam jeszcze z tyłu ale wyłączone na poziomie radia). Interesuje mnie prosty system audio: radio Pioneer DEH-X8700DAB, sub ze wzmacniaczem Focal Car Audio iBus 2.1, głośniki Focal PS165F Wybór sprzętu podyktowany jest jego dostępnością od ręki w UK, u jednego sprzedawcy i ewentualnego zakupu w systemie ratalnym. Z drugiej strony nie chce zabudowy w bagażniku, auto jest rodzinne i musi pozostać w pełni funkcjonalne. Pełnego wyciszania nie planuje, pewnie 'ogarnę' przednie drzwi i poprawne okablowanie. Jakie są szanse, że to względnie dobrze zagra? Zwłaszcza głośniki z tym 'pseudo' wzmacniaczem? Pozdrawiam, A.
×
×
  • Create New...