Jump to content

Search the Community

Showing results for tags 'Solid 4.'.

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Start
    • Regulamin Forum
    • Aktualności
    • Sprawy Dotyczące Forum
    • Przy Piwie
    • Strefa Komercyjna :)
  • Car Audio
    • Jestem tu nowy - dział dla poczatkujących
    • Wasze Instalacje
    • Wszystko o Sprzęcie Car Audio
    • Informacje oraz Relacje z Imprez, Zlotów, Spotkań
    • dBdrag & ESPL
    • Projektowanie Skrzyń
  • Giełda
    • Kupię
    • Sprzedam
    • Zamienię

Calendars

There are no results to display.


Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


GG


MSN


Website URL


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Lokalizacja


Zainteresowania

Found 1 result

  1. Witam poniewaz od czegos trzeba zaczac wiec moze na poczatek moje BMW seria E ..Bo znalazlem w garazu, swoim oczywiscie, wzmacniacz Focal Solid 4 Troche poszukalem w necie i dowiedzialem sie ze po podlaczeniu gniazda hi level, wzmacniacz bedzie sie automatycznie wzbudzal po uruchomieniu radia bez podpiecia REM we wzmacniaczu czy to prawda? Drugie moje pytanie czy ktos ma moze wiedze,schemat ,.poniewaz chce podpiac tylko przedni hi level wzmacniacz posiada 2 -przod i tyl- ktorym chcialem napedzic dwa suby pod siedzeniami i dwa glosniki w drzwiach oczywiscie P i L . czy da sie tak go ustawic ? Pytam poniewaz nie moge znalezc zadnej instrukcij w zrozumialym dla mnie jezyku. Dziekuje mam nadzieje ze jak na pierwszy post za bardzo nie namotalem/ nie mam polskich znakow dlatego tez sorki. A moze po prostu inny wzmacniacz ? Jak sadzicie?
×
×
  • Create New...