Skocz do zawartości

Szybki sub do 200 W RMS


Criss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam szybkiego suba raczej do skrzyni ciśnieniowej z mocą nie za dużą bo pod mostek w juniorku jr 4-300 czyli tak ok 200 w RMS nie droższy niż 300 zł a który dobrze by sobie radził z rytmami Trance, hourse, techno czyli raczej nic wolnego. Prosił bym też o litraż skrzyni jeżeli jest to możliwe.

 

Criss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on ma 120 RMS nie ma nic mocniejszego do 300 zł. A co powiecie na takie propozycje jak: hetrz ES 200, JBL GTO804D lub LANZAR MAX 10 - ale on raczej pod monobloka.
Hertz ES 200 i 160 Wrms hehe ledwo sie ruszy :)

Szukaj czegoś o mocy max 150 w jakiś Powerbass moze JL audio , RE audio są ciekawe

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej będę zmuszony wejść w posiadanie monobloku. To przynajmniej stworzy mi możliwość głębokiego bassu. Ale np. PowerBass ES-8D-D4 Evolution powinien grać pod juniorkiem. Pewnie nie będzie bębnił tak jak mógłby, ale coś by s siebie wskrzesił.

 

Criss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ta kase tak jak pisal Ige zdecydowanie Ravemaster...

 

ravemaster bsw 104II lub 124II

Moim zdaniem nie ma sensu już pisanie o tych głośnikach bo są niedostępne a na rynku wtórnym na razie też nie występują.

Pozdrawiam

 

Na niemieckim e bayu jest ich opor i chodza za grosze....Niemcy ich nie doceniaja:)

 

Na stronce Ravemastera rzeczywiscie jest notatka ze wszystko wyprzedane ale podobno te Mivoci sa nastepcami Ravemastera-sluchal ich ktos?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PowerBass ES-8D-D4

Dwie cewki po 4ohm całkowicie nie pasują do tego wzmacniacza. Szukaj jednocewkowego 4ohm bądź 2x2ohm

Pozdrawiam

 

 

Tak się zastanawiam czy nie lepiej poczekać trochę i załączyć mocniejszego suba pod monoblok? Ale to pewnie już kwestia od 600 - 1000 zł. Co myślisz na ten temat? A ja raczej nie mam potrzeby jeżdzenia na zloty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to nie za duże ryzyko kupować suba używkę? Tak w ciemno to trochę strach, bo niewiadomo jak go ktoś użytkował.
Czemu zaraz w ciemno ?. Na forach związanych z CA jest sporo ciekawego sprzetu i pochodzą ze sprawdzonych źródeł.

Dużo ludzi ma sprzęt używany bo na nowy ciężko w dzisiejszych czasach uzbierać $$$

 

Porozglądaj sie za używanymi głośnikami Rockford'a
Sam mam jeszcze głośniczek ze starej serii RF i powiem ,że nie jeden się zdziwił jak może zagrać tylko 25 cm w closed :) który dostaje odpowiednią moc.

 

 

PozdrO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest np taka oferta ROCKFORD FOSGATE RFZ2408 (made in USA!). To był by dobry subik pod moje wymagania? Cena 190 zł albo Rockford Fosgate P1 S410 seria PUNCH SUBWOOFER 250 mm (10") nówka za 368 trochę sporo ale jak mówicie że naprawdę dobry jest rockford. Osobiście to szukam miejsca we Wrocławi gdzie można takiego sprzętu posłuchać.

 

Criss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za czymś co spełnia moje oczekiwania. Ale chciałem czegoś odsłuchać na mieście lecz to nie takie proste znaleźć przychylność sprzedawców :)

 

Mam szybkie pytanie z innej beczki.

 

Jaki kabelek zasilający do mojego juniorka waszymn zdaniem był by odpowiedni. Myślę że 20mm z bezpiecznikiem powinien być wystarczający gdzyż nie chciał bym zaopatrywać się z kondensator. Co o tym myślice?

 

Criss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...