Skocz do zawartości

Obliczenie strojenia i portu!!Proszę o pomoc!!


bambino_81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie na jakim mierniku, bo coś troszku wysoki ten wynik... szukałem laguny w tym i tamtym roku na zawodach i zadna nie miała takiego wyniku (przynajmniej podczas eliminacji i finałów) chyba ze gdzies u kogogs w garazu.... pytanie na czym to pokazało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bójcie sie ten miernik kosztuje zdrowo ponad tysiąca bo posiada go profesjonalna firma car audio a firma samego miernika to muszę spytac :) ... Na normalnych zawodach mi zmierzyli a o lagunie nie słyszeliście bo miałem 3 i 4 miejsce:( :/

Ja dopiero w tym roku zacząłem przygode z car audio...

Jeszcze o mnie usłyszycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie tak z ciekawości zapytam :)

 

Miałem ostatnio pomiar dB na zawodach w Olsztynie , mam 2 skrzynki 1 closed druga br ale zapomniałem odetkać br bo czekałem na odsłuchy do SQL.

Wyskoczyło mi około 136 dB potem odetkałem br i wywaliło 140,4 i teraz pytanie :

Czy jak drugą skrzynkę zrobie też br, a nie closed jak teraz jest , dostane znowu 4 dB wiecej ??

 

PozdraVWiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty miałes tę czerwona szmatkę w porcie ?
Zgadza się :)

Czekałem na odsłuchy na SQL i ustawiłem sprzęt pod tę kategorię , a wiadomo tam br straci na szybkości :)

Potem wyczytali mnie na DB i zapomniałem w pośpiechu ją wyjąć.

Na szczęście można było zrobić drugi pomiar.

 

Co do SQL to Panowie posiali moje papiery i czekałem aż do 16.30 wrrrr.

 

Ja bym obstawiał spadek...niestety
W sumie nic nie wiadomo tak na prawdę . Kiedyś miałem zamiast dwóch 12 calowych , 1 szt 25cm br i 1 szt 30 cm w br i uzyskałem większy wynik ( 141.8dB )

 

PozdraVWiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...