Skocz do zawartości

Chrysler Sebring Convertible 2003


Vampirek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Dawno nie bylo zadnego update...

Auto wyladowalo na 3 mies w serwisie bo rzucilo Palenie... coz :) Juz jest wszystko ok.

 

Dzis wpadlo nowe zrodlo bedzie to cos innego niz Alpine... :)

 

Wybor padl na JVC KD AVX77

 

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/9/7/9310450_20170907_185411.jpg

 

Pozdr.

V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak wrażenia na mosconi?

Poki co mogę opisać wrażenia w innych samochodach w których montowałem różne modele Mosconiego :) Ponieważ nie mam czasu upchnąć wzmacniaczy jak tylko to zrobie postaram się szczegółowo opisać :)

 

Kurczę a niby niezdrowe :P

 

No właśnie.... A tu widzisz dla blaszanej puszki palenie zdrowe :)

 

Bardzo mnie to jvc interesowalo jakis czas temu... chetnie przeczytam opisane wrażenia.

 

A co do samochodu... 3 miesiace bez auta? Musiales na dziadów a nie elektromechanikow trafic...

Jak wszystko pospinam jak należy opiszę wrażenia. Póki co mam porównanie jako źródło pod fabrycznym wzmacniaczem Chryslera. I mogę powiedzieć tak.

77 w porównaniu do Pioneera 7700BT. Dużo więcej średnicy dużo cieplejsze wokale damskie sporo więcej detali mniej natarczywych. Na pierwsze odsłuchy lepsza kontrola nad wooferami stały się bardziej bezpośrednie punktowe pojawil się jaki taki fundament jak na fabrykę :) W stosunku np do 9855 jest o wiele bardziej kulturalniejsze i naturalniejsze brzmieniowo. Szkoda że na pokładzie jest mocno okrojone DSP w stosunku np do Alpine czy Pionka tej klasy. Jeśli chodzi o Interface sterowania jest bardzo intuicyjny i prosty. Moim zdaniem jako źródło które poda sygnał na zewnętrzne DSP uważam że jest to bardzo dobry wybór. Np Model AVX11 posiada na pokładzie Optyk.

 

Dalsze wrażenia postaram się opisać jak podłacze Procka i piece :) Może w najbliższym tygodniu uda się to zrobić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...