Skocz do zawartości

[Problem] Alpine CDA 137BTi + PXA H100


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcialbym opisac swoj problem. W samochodzie mam Alpinkę CDA 137BTi z obsługą proceosra zewnętrznego. Posiadam więc ten procesor Alpine PXA H100. Problem w tym, że gdy robię wszystko zgodnie z instrukcją to nie mam tych opcji ktore zapewnia imprint. Brak multi EQ, trebble itp. Jest tylko Media Xpander ale to chyba procesor który już jest w jednostce.

 

W instrukcji obslugi jednostki- HPF nie jest dostępne w przypadku gdy procesor jest podłączony ( wiec niby go wykrywa bo fukcji tej nie mam ale nie mam tez funkcji ktore daje procesor )

 

Ktos kto ogarnia temat tego procesora mile widziany kontakt bo mogę tu pisać i pisać a nikt mnie nie zrozumie nawet ja sam siebie

 

 

Jak ktos ma instrukcje do pxa h100 to poproszę po polsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odwrotnie podpiąć kabel aineta - może pomoże (jak pierw miałeś jedną końcówkę podpietą pod radio, to teraz podepnij ją pod proca i odwrotnie).

 

Teoretycznie nie powinno to mieć znaczenia, ale kiedyś miałem tak ze zmieniarką i zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde połowę samochodu rozbierać żeby to przełożyć xD

Spróbuj odwrotnie podpiąć kabel aineta - może pomoże (jak pierw miałeś jedną końcówkę podpietą pod radio, to teraz podepnij ją pod proca i odwrotnie).

 

Teoretycznie nie powinno to mieć znaczenia, ale kiedyś miałem tak ze zmieniarką i zadziałało.

Kurde połowę samochodu rozbierać żeby to przełożyć xD

 

Zmieniłem na procesorze z X Over na 3Way to tylko funkcja TW Setup doszła w jednostce.

post-18857-0-70871900-1483649975_thumb.jpg

post-18857-0-94161000-1483652280_thumb.jpg

post-18857-0-47947900-1483652322_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...