Skocz do zawartości

standardowe glosniki


szerszen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Maly off topic. Ostatnio na youtube zauwazylem filmik o orionie HCCA vs reszta glosnikow. Tu jest link do HCCA vs Stroker http://www.youtube.com/watch?v=lLSoRVZnqzs...feature=related .Z tych filmikow wyinika ze nie malepszego suba od HCCA (z tych co pokazali : T1, Kicker Solo, JL W7) mala propaganda?

 

Ta reklama stara jak swiat nie raz juz komentowana na polskich i zagraniczych forach.

Zestawienie z d....

W skrocie nie ma sie co tym sugerowac.

Chodz faktem jest ze HCCA jak na swoja cene oferuje duzo.

A RF trf221x to nie bardzo do takiego porownania bo to ciut inna klasa sprzetu(w sensie ceny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale chcialem tylko podsunac zeby porownac mocowo, chodzi o to ze porownuja glosniki o innych mocach, ktore patrzac z gory sa raczej skazane na przegrana.

 

bo gdzie glosnik jak T1 gdzie RF podaje max 1,2 (lub 1kW zalezy od zrodla) dla glosnika przyjmnie 3,5 - 2kW to juz bedzie za duzo dla niego...

 

powinni robic porownania zblizonych glosnikow. a tak -

Zestawienie z d....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem skumalem juz wczesniej o co ci biega

Jednak z drugiej strony patrzac to porownanie jest w jakims przedziale cenowym w ktorym hcca wypada niezle.

Zreszta to reklama sponsorowana przez oriona wiec nie beda sobie klody pod nogi rzucac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj sobie posłuchałem jak gra seryjnie montowany zestawik do Toyoty Land Cruser 2000r. i coś mi ładnie grał scena dość ładnie rozłożona, zadziwiająca równowaga tonalna no i sporego kopa też miał

Co sie okazało spojrzałem na tweeter i cóż widzę :?: Logo RF :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...