Skocz do zawartości

co mogę z tego uzyskać


trafo14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Że z g.... da się ukręcić bat ale widzę że niektórym żal dupę ściska że ktoś małym kosztem osiąga dobre wyniki ch...  w to że to się popali zjara ale wynik jest i to małym kosztem
Ja wiem potem każdy decybel to jest kupa pracy zmian obliczeń i testów ale widać się da

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 wzmacniacze Rodek rl 1650 ile onma rms bo nie moge znalesc, a co do reszty to na powiedzmy tym r2180a2 i 4x 12" idzie spokojnie ugrac 145db ale mysle ze sam wiecej jak 135-140db nie  wycisniesz. plus w tym taki ze kombi gra w czestotliwosci ktora tez mozna na codzien miec do grania.

przyjedz ok 350km i sie zdziwisz co mozna z tego zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Na jednym RE SRX12 podpiętym pod 300 watt rms grało w e39 (sedan) 133dB na muzie. Więc 120 dB z palcem w d... zrobi.

2x MDS08 w b-r zrobil nam 123db jak bawilismy sie pozyczonym miernikiem...

i to bylo w garazu a nie w aucie

 

wiec bedzie zdecydowanie wiecej niz 120db

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie  jak wystartowalem z DD M3a i DD 9515g  - wynik 138Db pierwszy raz - to ze ma sie sprzet to nie wszystko - przykladem moge byc ja  i zapewne  kazdy tak zaczynal ale czlowiek sie uczy na wlasnych bledach zaczyna czytac lekturę i FAQ dąży do poprawy okablowania poprawy zasilania i zmian w ustawieniach skrzynki i strojeniu jej. Ot tak nie zrobi sie wyniku......

Do wileu z was pisalem i wrecz bylem natretny aby tylko troche zdobyć wiedze na ten temat

 

Po postach kolegi gdzie  mozna powiedziec ze wymienil tylko radyjko jakie ma suby i wzmacniacze mozna wywnioskowac ze strzeli tylko 120Db - nie ma nic o klablach i zasilaniu gdzie moze byc to zrobione  zwyklumi glosnikowymi kablami.

 

Malo info na temat tej instalacji....

Wiec od tak sbie nie napisalem tamtej odpowiedzi. A co mozna  - zgodze sie z wypowiedzia wyzej ze ze 140Db moze lyknac tym sprzetem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

140db to żaden problem.Ale później każdy db to wyzwanie. Mój wynik jak narazie : 145,6 - na 2xHertz HX300 i zasilającym je RF1000.1db , czyli po 500wat RMS na głośnik. Jak skończę obecny projekt (zmiana 1000.1db na 3000.1db ) każdy z HX dostanie 1,5KW zobaczymy co pokaże wtedy :P Moim zdaniem kluczem do sukcesu jest albo precyzyjne strojenie skrzyni ,albo brutalna moc , choś to drugie nie zawsze działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...