Skocz do zawartości

Jaka nawigacja do 1000 zł ?


LukeX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie zastanawiam się nad kupnem navi do auta budżet na to przeznaczony to max.1 tys :) Rozglądałem się i tak na początek moimi faworytami są Nokia500 i MIo 360 .Nie będę ukrywał żeby fajnie by było jakby na takiej navi można by było czasami obejrzeć jaki teledysk itp . (wiem wiem zaraz ktoś powie ze navi nie do tego służy ale ... :| ) Oczywiście najważniejszą sprawą jest funkcjonalność czy nie gubi sygnału itp . Czekam na Wasze opinie na temat poszczególnych polecanych przez Was nawigacji. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też posiadam Mio C720 :)

Jak kupowałem 2 lata temu kosztował 1400zł teraz za 700zł można kupić...

nic nie odblokowywałem - filmy zgrywałem całe na kartę pamięci i jazda (nawet słucham z niej muzy przez słuchawki bezprzewodowe)

można ściągać uaktualnienia mapy za free... tylko że najnowsza jest z października '08 ale za to można wgrać praktycznie wszystkie inne mapy innych firm np. Auto Mapa z peb.pl :D

Na wsiach, gdzie nie ma nazwy ulic nie zaprowadzi pod dom, czasami ma problem ze znajdowaniem numerów bloków... za to domy, nawet po której stronie drogi pokaże :D

Sprawdzana również po Niemcowni / Włochach / Hiszpanii / Francji :)

Prosta i czytelna i dosyć rozbudowana - na pewno nowa seria Mio nie ma tych błędów :|

 

 

Weź pod uwagę Tom Tom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady koledzy za rady :P

A co myślicie o takiej kombinacji :

http://allegro.pl/item554312962_gps_7_cali..._5_3_0_4gb.html http://navroad.pl/produkt,43,pl.htm

(NavRoad NR750F)

 

bez map kosztuje równo tysiaka z mapami ponad 200 stówki więcej :) i jakby tak samemu "znaleźć" w necie mapkę i ją wgrać ? :P:P Słyszał może ktoś coś na temat navi tej firmy? W sumie tutaj ciągnie mnie to tego 7" calowego wyświetlacza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

philsonic, hehe właśnie jeśli chodzi o lektora to ta navi to wypas "czesio szuka satelitków na rondziu szczałeczka prosto. piiss of szit nie tedy" :)http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif:P ciekawe jak z funkcjionalniścią bo o tej firmie jakoś cicho :oczami:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczek111, również am MIO 200 i mam odblokowane więc filmiki, zdjęcia gry wszystko mam no i Automapkę 5.3 Tylko jak już bym ją zmieniał to na nawigację z wyjściem audio, aby podpiąć pod AUX w radioodtwarzaczu - osobiście nie sprawdzałem tego, ale domyślam się, że byłoby to wygodne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie ze navi to navi ma nawigowac a za to sa odpowiedzialne mapy a nie opakowanie i czy wydasz 200zł czy 2000zł i w jednym jak i drugim bedziesz mial ta sama mape to nie sadze zebyc odczul taka roznice ze zechcesz doplacac , ja mam larka 35,3 z automapa , mda compact z automapa , N96 z garminem , N95 z tomtom mialem tez mio 200 i powiem wam ze najlepiej jezdzi mi sie na mapach garmina. Jedyne co moim zdaniem powinno decydowac o zakupie nawi to wielkosc ekranu bo to ma znaczenie oraz platforma na jakiej dziala zeby byla pelna dowolnosc z wgrywaniem mam a reszta to juz tylko przeplacanie. Uwazam tak dlatego bo nie odczulem zadnej roznicy pomiedzy TOMTOM GO 930 za 1400zł a MDA COMPACT ktore wraz z modolem kupilem od klienta u siebie w komisie za 60zł no moze wlasnie poza wielkoscia ekranu. Wiec radze kup cos z duzym ekranem i windowsem 5 lub 6 wgraj najnowsza automape i korzystaj do woli

 

[ Dodano: 2009-03-04, 01:12 ]

Ewentualnie jeszcze cos z NAVIGO bo do ich uzadzen mapy sa robione na podstawie map copernikusa i w najblizszym czasie firma ta ma wprowadzic kilka inowacyjnych na polskim rynku rozwiazan wiec warto tez zastanowic sie nad ich produktami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dokładnie nie wiem jakie procedury muszą być wykonane

dowod zakupu z z reszta mam karte z kluczem do mapy wiec jezeli masz łryginal to trzeba miec przy sobie dowod zakupu a jzeli masz dodatkowe mapy to klucz to map bynajmniej tak mi sie wydaje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...