Skocz do zawartości

SUBWOOFER do Laguna II grandtour


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Na razie plany zmiany sub'a zatrzymały się.

Bardziej się koncentruje nad wyciszeniem bagażnika i tylnych nadkoli - w związku z tym mam pytanie czy jest sens wyciszać tylną klapę w kombi, dodam że na zewnątrz nie słuchać żeby dzwoniła rejestracja - nawet sub'a za bardzo nie słychać przy zamkniętej (nie wyciszonej klapie).

 

Będę wdzięczny za pomoc.

 

Bagażnik będę wyciszać STP Silver + GMS 01.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Hertz grał strasznie powolnie, do tego potrzebował dużo prądu. Dopiero zmiania na RE SRX przyniosła diametralną zmianę na plus zarówno w szybkości jak i w zejściu.

A ten RE masz 10 calowy i ile litrów buda na niego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jakie naklady finansowe i ile godzin straconych na zabieg wygluszenia bagaznika - i jak sie to przelozylo na efekty calem operacji. Tylko szczerze - chocby w formie "za duzej roznicy nie slysze ale mam spokojne sumienie" :):):)

Jestem ciekaw proporcjo efekty/naklady bo jak patrze na nowe auta klasy sredniej to juz raczej sie nie zdarzaja puszki po konserwie bez wygluszenia fabrycznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maty kosztowały 400zł, czas ok.8-9h (ale w tym czasie były przerwy na browarki, obiad,grill. itp) - myślę że jakbym się sprężył to ok.5h.

Odczucia po całym zabiegu bardzo pozytywne, szum tylnych opon słuchać od 110-120 km/h a wcześniej było słychać od 70-80 km/h, a poza tym jak muzyka włączona to na zewnątrz basu nic nie słychać i bas też jest inny teraz - jak dla mnie lepszy poprawiła się akustyka bagażnika. W planach mam jeszcze wygłuszenie dachu i reszty wnętrza ale to pomalutku i etapami bo za jednym razem nie dam rady finansowo i czasowo,a po za tym "po drodze" muszę skończyć słupki ze średniakami i tweeterami oraz muszę przerobić drzwi pod DLS R6A a to w Lagunie II nie jest proste.

 

Mam nadzieje że w miarę jasno to opisałem i nie ma za wiele chaosu w moim tekście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...