facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

Trolling na niepokornych, czyli metoda na moda

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 dan124

dan124

Szyderca

• Użytkownik
  • 13140 postów

Napisano 02 luty 2014 - 11:26

No tak nagradzać że w ogóle czytają  :rotfl:

Farsa.

Chętnie posłucham systemu lepszego niż AMA do 350 złotych na nowych głośnikach z możliwością odkupienia
Odwilż ,odwilż oby wszystko nie popłyneło

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#22 kamul

kamul

((( (]} Pan Rosomak {[) )))

• Użytkownik
  • 1385 postów

Napisano 02 luty 2014 - 11:29

Quizz byłby dla wszystkich użytkowników :wink: Podług opowiastki o osiołku i marchewce na kiju, dla wielu "nie czytających" marchew jest nieosiągalna, ale widać ją w tle i motywuje :)

To moja głupota czyni mnie inteligentnym => im głupszy, tym dłużej mi się schodzi :wink2:

#23 100P

100P
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 02 luty 2014 - 18:04

jestem tu nowy ale jak najbardziej jestem za quizem wg. mnie- w formie testu wielokrotnego wyboru, czyli na samym początku po założeniu konta do przeczytania dać faq Nazara do którego by było np. 20 pytań A,B,C w czasie 5 minut. Dopiero po rozwiązaniu prawidłowo np 15pytań z tych 20 użytkownik dostaje możliwość wpisów na forum. Jest to moim zdaniem fajna sprawa, która na bank douczy takiego delikwenta, a już na pewno sprawi, że zacznie myśleć nad tym co robi. Jeśli taki człowiek będzie po tym teście pisał głupie posty dostanie w nagrodzie kolejny test do rozwiązania tyle, że trudniejszy. :)

#24 karuzel506

karuzel506
  • Użytkownik
  • 1436 postów

Napisano 03 luty 2014 - 00:55

faq Nazara do którego by było np. 20 pytań A,B,C w czasie 5 minut.

a jak sam byś nie zdał ??  nie którzy nie znają elektroniki, do banku idziesz i wiesz jaki kredyt chcesz?? wszystko wiesz?. troszku nie tak każdy się uczy czegoś nowego, wiele osób rejestruje się po to aby nie płacić firmom jak kolega umka 4 kafli za nic wiec może lepiej żeby napisał durny  temat niż wydal 4 k bez sensu :)

jak by nie nowi to jak by forum działało???? 

#25 BULII

BULII
  • Użytkownik
  • 1645 postów

Napisano 03 luty 2014 - 01:13

cały czas się uczy i głupi umiera  :wink:  , a nie prościej jest zablokować pisanie ( na forum już większość pytań z du...y opisana) i początkowe dni przy okazji ograniczyć forum powiedzmy do trzech działów. Liczby nowo przybyłych się nie zmienią, a jedynie serwer odpocznie

................ to co chciałem to mam ..................

#26 karuzel506

karuzel506
  • Użytkownik
  • 1436 postów

Napisano 03 luty 2014 - 01:20

nowy czlek ma bana na 7 dni i się zaloguje?nie bo sam bym się nie zalogował . wiecej nie wejdzie na forum. wiec korzysc ze go nie ma, czy zaloba bo im mniej ludzi tym gorzej?

#27 BULII

BULII
  • Użytkownik
  • 1645 postów

Napisano 03 luty 2014 - 01:28

Jeżeli choć troszkę grzeszy inteligencją to pójdzie za radami szukaj i znajdzie potrzebne info , a jak nie to sam sobie krzywdę zrobi  :lamer:  :wink2: 

................ to co chciałem to mam ..................

#28 SadeXo

SadeXo
  • Użytkownik
  • 124 postów

Napisano 03 luty 2014 - 07:54

Karuzel pytania na quizie nie muszą być jakieś trudne a wręcz powinny być banalne, kwestia jest tego typu że dany użytkownik był zmotywowany do przeczytania faq, a nie robić mu test z wiedz ścisłej.

#29 100P

100P
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 03 luty 2014 - 09:53

Karuzel pytania na quizie nie muszą być jakieś trudne a wręcz powinny być banalne, kwestia jest tego typu że dany użytkownik był zmotywowany do przeczytania faq, a nie robić mu test z wiedz ścisłej.

i o to właśnie chodzi ;)

#30 michallll

michallll
  • Użytkownik
  • 1152 postów

Napisano 03 luty 2014 - 18:57

Taki test ze znajomości FAQ Nazara ? 

#31 dario1986

dario1986
  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 03 luty 2014 - 19:48

Przejżałem list powitalny i proponuję by zapis:

UWAGA !!!

ZANIM NAPISZESZ NOWY TEMAT I ZADASZ PYTANIE PROSIMY: UŻYJ WYSZUKIWARKI, PONIEWAŻ BYĆ MOŻE JEST JUŻ NA NIE ODPOWIEDŹ. Zwróć też uwagę na regulaminy wewnętrzne działów o projektowaniu subwooferów i regulamin działu SPRZEDAM (łącznie z tematem UWAGA !)

PAMIĘTAJ, ŻE ZA ZADAWANIE PYTAŃ, NA KTÓRE ODPOWIEDZI SĄ NA FORUM I TO WIELOKROTNIE MOŻESZ OTRZYMAĆ OSTRZEŻENIE.

MYŚL, SZUKAJ, A POTEM ZADAWAJ PYTANIE !!!!!

przenieść nieco wyżej... mianowicie zaraz pod:

"Witamy Cię na jedynym polskim forum związanym z tematyką CAR audio

Cieszymy się ze zechciałeś(-aś) zostać częścią naszej społeczności i mamy nadzieje ze zostaniesz u nas na dłużej.

Zapewne sporo nowych użytkowników nawet nie przewinie maila do tego momentu. Można ten tekst również napisać w innym kolrze... obecnie pomimo wielkich liter zlewa się z resztą tekstu.

#32 Dan

Dan
  • Użytkownik
  • 120 postów

Napisano 09 luty 2014 - 13:23

Witamy Cię na jedynym polskim forum związanym z tematyką CAR audio

Ale jesteś pewien że jedyne? :hyhy:

https://www.google.p...forum car audio

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych