Skocz do zawartości

Głośniki na przód 16.5. (300 zł)


Mareve
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam wymienić głośniki z przodu w honde civic VI , są jeszcze fabryczne i naprawdę grają mizernie .

Dziś pojeździłem troszkę po mieście i odsłuchałem kilka modeli , z ciekawszych :

 

  1. Hertz dcx 165.3 - 170 zł (grały dobrze gdy nie miałem porównania )
  2. Ground zero gztf 16t - 200 zł ( grały lepiej od w/w , ale również na innym radiu , radio z tej samej półki )
  3. Crunch gti 62- 150 zł  (polecił mi je sprzedawca lecz niestety bez odsłuchu )
  4. Crunch gtx-6.2c - 250 zł ( również tylko z polecenia sprzedawcy )

 

Proszę o pomoc w podjęciu decyzji, a może zupełnie coś innego?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak chcesz już jakieś lepsze głośniki to dołóż 200zł i w dziale giełda są morele tempo 16,5cm prawie nówki, :rotfl: Zobaczysz, że za jakis czas dołozysz wzmacniacz. Jeśli nie masz kasy, aby dołożyć, to za to co masz, zrób wygłuszenie drzwi dobrze, bo za te 300zł już zrobisz to w miarę porządnie i poczekaj z głośnikami, no chyba, ze te co masz obecnie to totalny syf, z których nic nie słychać bo maja poubrywane membrany itp. Jak wygłuszysz drzwi to nawet i seryjne zagrają znacznie lepiej i jakoś się przemęczysz, zwłaszcza, że gra to u Ciebie na samym radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje głośniki są w stanie bardzo dobrym lecz grają naprawdę słabo , dlatego postanowiłem je zmienić , choć jeśli wygłuszenie jest ważniejsze to mogę pierw je zrobić, a w następnym miesiącu kupić głośniki .

Tylko prosiłbym o jakiś poradnik ja je dobrze zrobić.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...