Skocz do zawartości

Iphone 4s i inne ze stajni ugryzionego jabłka


JacekTDI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przeklinacie baterie w japkofonach tyle ze ta bateria równie szybko się laduje porównując szajsunga a już nie daj Boże jeb....na xperie to jest dopiero pomyłka. Krócej trzymają a i ponad 4h ladujesz i jeszcze nie koniec to jest porażka.

Być może ładowanie zależy od ładowarki a nie tylko baterii ?? :)

 

Panowie i tak wszystko MADE IN CHINA więc co wy się spuszczacie http://www.sadistic.pl/images/smiles/sex_konik.gif skoro lepią to jedne małe rączki :) A możliwości sprzętowe będą na podobnych poziomach bazować tylko soft może je ograniczać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tu nie o system chodzi , a o cenę w porównaniu do osiągów itp , koszt razy 3 do tego co jest to warte ...

 

Mój macbookpro daje radę pomimo prawie dwóch latek i wcale bym nie powiedział ze kosztował wiecej niż jest wart jakbyś troszkę popracowal na macach to podejrzewam ze tez byś zmienił zdanie. Bo tak przeważnie jest chyba ze byłbyś-lub jesteś wyjątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś troszkę popracowal na macach to podejrzewam ze tez byś zmienił zdanie. Bo tak przeważnie jest chyba ze byłbyś-lub jesteś wyjątkiem.

No to jestem wyjątkiem , robie dużo grafiki i Cada i Mac się nie sprawdził jako przenośne biuro , jest za słaby , a taki który mnie zadowalał sprzętowo kosztował 13999zł , za 6499 kupiłem della XPS z jeszcze lepszymi parametrami :) . Pracowałem na Mac'u przez pół roku i nic mnie nie zachwyciło , no może prócz bajerów z ruchem palców i multi pulpitem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może ja tak bardzo wymagający nie jestem. Ja z kolei jak mam przy laptopie zony na windzie usiąść i coś zrobić to mnie szlag jasny trafia.

 

No ale nie ma dwóch takich samych gustów. Wolisz windowsa i della ok ja to szanuje ja jestem nadgryziony po całości i się tez tego nie wstydzę. Każdy robi tak jak mu pasuje. Ale jak ja szukałem kompa dla siebie to niestety konkurencji nie było to tego co ja używam więc do kompletu jabłek doszedł kolejny. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury cos Ci te ceny sie posypaly. Srajfon 5 kosztuje na bodajze appstore czy istore (nie pamietam juz ktory to portal) 2850pln, tylko termin oczekiwania bodajze 2-3 tygodnie:) a tak btw żona pracuje w timobajlu to jutro powinna przytaszczyc tego syfioka na testy wstepne. Oki ide spac, nara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo lklukasz o tą ofertę mi chodziło co podałeś linka :)

BTW miałęm na testy SG III i w tym samym miejscu SG III (oba leżały na stole obok siebie, potem każdy osobno sobie leżał) łapało sieć wi-fi i śmiagał net idealnie, natomiast 4S tylko pokazywał że jest sieć, teoretycznie się z nią łączył, ale już ani opera mini, ani safari nie potrafiło otworzyc strony. SG IIItu ma wielki plus za silniejszą antenę, ale ta tylna klapka to jakieś nieporozumienie, normalnie wafelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...