Skocz do zawartości

Fanaticaudio Day edycja 3  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. KTO SIĘ WYBIERA

    • Wezmę Udziału
    • Nie Wezmę Udziału


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

szyszka czy bedzie mozna zrobic dwa pomiary w niedziele bo w sobote mam wesele i niestety dojade dopiero w niedziele

Darek cały dbl jest w niedziele tak że niema strachu! :wink: ale wpadnij z kierowcą :zdrowko:

 

Oglnie plan jest taki Sobota od rana SQL około 15 Bass Reace a po nim nowa zabawa DB Lotto ale oniej dowiecie sie w tygodniu a na niedziele zostawiamy sam dbl i db reace zastanawiam się nad tiuning cup ale wiele osub nażeka na nowy regulamin i niema ochoty startować więc niewiem czy jest sens!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hotelu leśnym niema już miejsc tu macie namiar na 2hotel ale już niestety drożej!

http://www.centrumbrowar.pl/index.php?id=pokoje

 

a czym się różni nowy od starego?

na czerwono są zmiany

http://dbdrag.pl/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=54&Itemid=108

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY OGARNIĘTE :wink::hyhy:

 

"Sprawdzone" uczestniczki imprezy? :rotfl:

 

Ps. Szykuj to miejsce przy Vip stoliczku... Przyjadę z Burym( miałem postartować w jednej klasie, ale cóż życie... To chociaż razem się wymęczymy w drodze.. :hyhy: ). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może babcię rusz na zawody :wink:

 

Nie chce mi się teraz robić wykładanki, mam wrzuconego tego gienka pod woofery i słupki w 3 way'u, musiałbym powykręcać okablowanie, wrzucić słupki pod same piccolaki itd...

Teraz przecież wiesz ,że mam co robić z betką, więc przejadę się posłuchać autek na luzaku i dobrze , bo muszę się odpowiednio "przywitać" z chłopakami z DB to może być ciężko, stąd rekreacyjny wyjazd.

Wiem ,że szkoda bo by można było zobaczyć jak tam po zmianach się poukładała stawka autek w Funi, ale życie... Przekonamy się tak naprawdę w Bydzi... :D

U mnie tak naprawdę nic się nie zmieni od Sosnowca, ani na jotę. Więc żadnych "niespodzianek" nie wyciągnę z rękawa na finałach. :)

Mam parę autek , które chcę posłuchać:

Twojego- po wrzutce tych pionków

Pavlika- co tam namodził, bo w Olsztynie przecież nie byłem a tam sporo zmian inne wofry inne piece

No i Burego- Chociaż jego to posłucham sobie jadąc razem po drodze :rotfl:, a taką miałem ochotę się pozawodniczyć z Radziem w amatorze... Hehehh zycie jest przewrotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech powie czy oplacone zeby pozniej nie bylo jak rachunek wypisza

zip opłacone są ale ty ich nie będziesz pamiętać bo one wpadną w sobote o 15 i będą gdzieś do 2 w nocy a ty przyjadąc w piątek znając życie ockniesz się dopiero w Niedziele :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Mam parę autek , które chcę posłuchać:

Musisz też posłuchać mojej Terry bo każdy mówi ze mam bardzo głęboką Scene 20m przed maską :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz też posłuchać mojej Terry bo każdy mówi ze mam bardzo głęboką Scene 20m przed maską :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

No w sobotę na świeżaka to mogę posłuchać aut SQL, bo w niedzielę to już chyba do mojej głowy nie dotrze nic poniżej 140 dB... :rotfl:

Więc Terrę zostawię sobie na deser.... :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...