Skocz do zawartości

Fabia II kombi dopasowany w boczek subwoofer


rose
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wzmacniacz ma niby 350W 4ohm wiec myślę że może coś pogra już :) Jak kolega niema za dużych aspiracji to będzie git :) Dokopie dobrze w autku :D Bas na pewno z tego jakiś będzie :) Tylko wygrzej głośnik :) Szkoda jednak że JL nie wybrałeś :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudełko w którym go przysyłaja jest wieksze...

chciales mala zabudowe w boczek... a teraz bedziesz musial go zamontowac odwrotnie zeby mial te 8 litrow! :D

 

BTW typek zrobił na jednym coś koło 155dB w CRX

powaznie? :szok:

na 2x JL 10 W7 uzyskalismy "jedynie" 138db (nie zasilony na maxa - dostosowany do przodu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale jego sandałek będzie ewidentnie niedowatowany jeżeli chodzi o granie dBdrag więc pewnie zagra coś w SQ. Jego moc jest liczona chyba jak moc rockforda HX2 czyli "wpiszmy na oko" :)

Podejrzewam że z 8L zrobi się 5,5 zaraz, głośnik na pewno ma 2L pojemności jak nie lepiej! No zobaczymy co to zagra.

 

Miejmy nadzieje że kable jakie położysz nie będą mieć przekroju 10mm2 i nie będą to CCA... Polecałbym już położyć te 20 cca jak ma być tanio. Mówię tak bo apetyt rośnie w miarę jedzenia a to że zmienisz wzmacniacz niedługo to jest chyba nieuniknione skoro trafiłeś na nasze forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że z 8L zrobi się 5,5 zaraz, głośnik na pewno ma 2L pojemności jak nie lepiej! No zobaczymy co to zagra.

dlatego napisalem ze bedzie musial go zamontowac magnesem na zewnatrz :P

 

Polecałbym już położyć te 20 cca jak ma być tanio.

jak ma byc tanio to LGY ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem całego topicu. Zakładam, że zadbałeś o to, aby sprawdzić czy ten frez będzie odpowiedni pod zamówiony przetwornik. ORI rozmiarówka bassera jest dla nich standardem, ale często głośniki różnych producentów nie pasują do otoworu montażowego jak i pod frez. Za chwilę obudowa może nie być tak ładna ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie wejdzie , trzeba zrobić krok w tył i zamówić coś mniejszego , czyli chyba ten Jl ..

Majstra umówiłem na środę .

A głośnika do boczka nie ma .

 

"Chcesz tanio i dobrze , wychodzi chu..jowo , to już u mnie sprawdzone , ale człowiek cały czas się uczy uczy , a błąd za błedem ciagnie się za nim jak smrud po gaciach "

UFF , ale nie poddam się zrobię to co mam zrobić i zamknę ten rozdział do końca maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i go zostawię na lepsze czasy , ale i tak kupię 8 do boczku jak pierwotnie zaplanowałem .

Do tego SA-8 v1 jaką skrzynkę kupić zamkniętą , czy z dziurką

1) http://img51.imageshack.us/img51/1705/55636587.jpg

PARAMETRY:

SZEROKOŚĆ:36CM

WYSOKOŚĆ:25CM

GŁĘBOKOŚĆ:21CM2

2)http://photos04.istore.pl/17832/photos/big/5885155.jpg

- szerokość - 27,5 cm - wysokość - 26,5 cm - głębokość góra - 19 cm - głębokość dół - 30 cm3#

czy to nie za małe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...