Skocz do zawartości

gra jak sprzet za 30 zl


lucaass
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

mozliwe ze na niewygluszonych drzwiach w passat B5 zestaw alpine 9855 + xm 6020 + HSK za 330 zł gra slabiej niz jakis tam zestaw oryginalny nowszega auta ?? mowie o samym przodzie czyli 2 wf + 2 tw bez suba.

bo jak wlacza suba to juz jest w miare lepiej ale mam wrazenie ze to dzieki tweeterowi

 

Pzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie spotkałem się w podobnym efektem, pb s6c z xm6020, gorzej od serii bez wygłuszenia...

Maty trzeba dołożyć- nieuniknione.

No i dołożyć trochę watów do tego zestawu, bo 60 to maaaaało

 

no docelowo audison vr 209 niedlugo. mam nadzieje ze bedzie roznica.

 

jak z subem gra to jest lepiej ale bez niego srednio srednio bardzo srednio.

HSK mam z stacjonarnego sklepu gdzie same JL emphasery morele itd itd byly nowki.

 

czyli rozumiem ze wygluszenie drzwi tyle roznicy robi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc zupelnie wystarczy zeby dobrze mocno zagralo , brak wygluszenia , poprzestawiane fazy , zle ciecia i jest tak jak piszesz. Dzisiaj zamontowalem swoj zestaw , drzwi nie wygluszone tylko dystanse i pod radio podpiete i gra lepiej niz seria ale nie w niskich rejestrach tam jest kompromitujaco, ale tweeter nadrabia te straty bo dzieki niemu gra zdecydowanie lepiej niz seria, jezeli masz wrazenie ze tweeter psuje dzwiek znaczy ze pewnie masz problem z fazami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc zupelnie wystarczy zeby dobrze mocno zagralo , brak wygluszenia , poprzestawiane fazy , zle ciecia i jest tak jak piszesz. Dzisiaj zamontowalem swoj zestaw , drzwi nie wygluszone tylko dystanse i pod radio podpiete i gra lepiej niz seria ale nie w niskich rejestrach tam jest kompromitujaco, ale tweeter nadrabia te straty bo dzieki niemu gra zdecydowanie lepiej niz seria, jezeli masz wrazenie ze tweeter psuje dzwiek znaczy ze pewnie masz problem z fazami

tzn tweeter nadrabia woofery jakos tak sredniawo graja. fazy mam posprawdzane i niby dobrze

 

chyba kupie jakies tanie powiedzmy renegade za 199 i sprawdze jaka roznica. moze te HSK cos lewe jakies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrzałeś je chociaż ??

 

Też dziś zamontowałem HSK u siebie. I jutro dodam co tam zauważyłem po przesiadce z PB L60C

 

Mi dopiero po godzinie grania woofer dopasował się do wysoko-tonowego, w miarę upływu czasu było coraz lepiej :D

 

nie no juz tluke na nich z 2 tygodnie. tylko ze zawszes z subem i bylo oki a nawet czasami pod wrazeniem bylem. tak ustawilem radio ze na maxie nie bylo przesterow. ale jak odlaczylem suba to mi jakos srdnio gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób reset radia. Nie wiadomo, co tam poprzedni jego właściciel miał poustawiane - to podstawa, następnie sprawdź fazy we wszystkich miejscach. Gdy wyeliminujesz te wszystkie rzeczy, wtedy będzie to wygłuszenie i wytłumienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami po montazu glosnikow 16 cm oczekujemy tlustego basu a po odsluchu banan z twarzy znika :/ Nie sadze ze tak jest w twoim przypadku lecz niektorzy maja zbyt wygorowane oczekiwania co do systemow przednich....Napewno jak wygluszysz drzwi to odrazu uslyszysz poprawe :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam chyba przyczyne dlaczego nagle gra mi gorzej :]

 

przepalilem 2 tweetery ht25. pewnie przypalilem bo nie wierze ze 2 nagle odrazu padly. kilka dni wczesniej prze pomylke podlaczylem w xm6020 kabel +12 do remote, a remote do +12.

 

gralo ale przy glosniej dziwnie sie zachowywalo tzn w taki sposob jak pradu brakuje. sprawdzilem i przelaczylem szybko ale dzisiaj patrze a tweeter nie syka no i drugi tez.

 

mam w bagazniku suba Emphaser NEO 600 rms i cos osttano jakby mi jakis plastik w srodku sie latal. mozliwe ze cos glosnik sie przytarl lub cos podobnego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...