Skocz do zawartości

Potrzebuje Coś na Początek


Adziq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, jestem posiadaczem skody felicji i chciałbym abyście zaproponowali mi jakis fajny sprzet do niej .Nie chodzi tez o duze pieniadze bo jestem zupelnie lewy w tym temacie wiec poleccie mi cos fajnego : radio ,głosniki,tuba,i jakis fajny wzmacniacz . Cena to około 1600 zł Pomóżcie . Z góry Dzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował takie coś:

 

radio: pioneer deh 4000ub

głośniki przód: helix DB 62.1 ewentualnie do nich wzmak BLAUPUNKT GTA260 MKII bo zagrają dobrze też pod samym radiem

skrzynia: JBL GTO 1260BR wzmak do niej HiFonics Warrior FALCON

do tego kable ok. 100zł i obowiązkowo wygłuszenie drzwi taśmą dekarską 100zł

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował takie coś:

 

radio: pioneer deh 4000ub

głośniki przód: helix DB 62.1 ewentualnie do nich wzmak BLAUPUNKT GTA260 MKII bo zagrają dobrze też pod samym radiem

skrzynia: JBL GTO 1260BR wzmak do niej HiFonics Warrior FALCON

do tego kable ok. 100zł i obowiązkowo wygłuszenie drzwi taśmą dekarską 100zł

 

pozdrawiam

Bez sensu jest kupowanie radia z jedną parą RCA skoro i przód i sub ma iść pod piec :>

Mnie się wydaje, że JBL GTO to nie jest dobre rozwiązanie, bo ta seria nigdy nie była i nigdy nie będzie udana.

Żeby nie być tylko krytykantem to napiszę swoje typy:

 

Radio: Clarion DB288RUSB (370zł) lub ewentualnie JVC KD-G541 (400zł)

Przód: El Comp 6 (330zł)

Sub: PB M12 w closed (500zł)

Piec: Magnat RX44 (500zł)

Okablowanie i wygłuszenie: 200zł

 

Wiem, że jest to ponad budżet, ale zestaw na start naprawdę solidny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adziq, wygłuszyć drzwi tzn. okleić całą blachę pod boczkiem tak by zniwelować wszelkie jej drgania. Oczywiście głośniki obowiązkowo osadzone na dystansach. W dziale "Wasze instalacje" prawie w każdym topiku są zdjęcia z wygłuszania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już napisałem :kwasny: To co wymieniłem zagra bardzo dobrze :) Fakt, nieco naciągnąłem Twój budżet, więc jako alternatywa możnaby go nieco obniżyć w ten sposób:

 

Radio: Clarion DB288RUSB (370zł)

Przód: Sinuslive SL 160 lub PB S-6C (240zł)

Sub: PB S12 BR (400zł)

Wzmak: Magnat RX44 (500zł)

Okablowanie i wygłuszenie: 200zł

 

ale zestaw w poście wyżej zagra nieco lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adziq, no niestety nie :) Ale wystarczy zdjąć boczki z drzwi i będziesz miał wszystko jak na tależu :kwasny: To nie jest trudne :) Możesz również poprosić kogoś o pomoc z forum, kto mieszka w Twojej okolicy, może znajdzie czas by pomóc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy zestaw zagra bardzo ładnie :kwasny: Polecam oczywiście nasz sklep http://strefacaraudio.pl/sklep/ (link na głównej stronie forum). Skontaktuj się z Tomkiem (kontakt po prawej stronie strony sklepu), powiedz, że jesteś z forum to jeszcze jakieś zniżki wyhaczysz na sprzęt :) Tylko radio musisz kupić oddzielnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...