Skocz do zawartości

Jaka 18" ? gdzie i za ile ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie 12-steczki spoko starcza i przebija sie przez blachy,dwie 12-nastki maja porownywalna powieszchnie membrany jak jedna 18'' a chyba nawet wieksza.

 

Ja bym widzial tu 2x fi audio Q 12'' dvc 1ohm + np rockford T20001 bd , orek 2500D , hifonics bxi 2407 do tego po 50-60L @ 35Hz dla kazdego glosnika i bedzie bardzo mocno i dynamicznie z niezla jakoscia.

 

Rzecz jasna duzo innych przetwornikow by sie nadawalo jak np wyzej wymieniony T1 czy np soundstream t5, sx12,ssd12,revo 12,HX2 i cala masa innych

 

Co do 18'' jeszcze to poza kewstia szybkosci takich przetwornikow(chodz sa wyjatki) dochodzi jeszcze kwestia wpakowania tego do bagaznika w bmw 3 jest o tyle cienko ze bagaznik moze maly nie jest ale ciezko do niego wsadzic cos wiekszego gabarytowo.Niewiem czy dal bys rade w calosci wsadzic do bety skrzynie 150-200L...

 

 

ps.takie pytanko do Ciebie bo sam sie czaje na 3 tyle ze coupe jaki masz alternator?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ige nie ma mozliwosci wsadzic takiej skrzyni za zadne skarby. Wiem bo mam coupe i nie udalo mi sie wsadzic 120l, musialem ciac ja na polowki... i dodam ze tez jest problem...

Alternatory w zaleznosci od pojemnosci np. przy 1.6-1.8 to 80-tki, powyzej 1.8 to 90-tki do 120-tki w przypadku 2.5l ale ja znalazlem idealnie pasujacy alternator bmw z boscha 140-tke z silnika 2,8 ale w automacie i laduje nim optime czerwona i dodatkowy 65Ah akumulator.. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby napedzic 2Kw

 

musisz na samo zasilenie bez wzmak dac dobry 1 tys zl

tu nie wystaraczy alternator 150A

 

 

pozatym jak sluchasz szybkiej muzy to malo nawet ktora 12'' da rade poza paroma wyjatkami

trzeba zdac sobie sprawe ze z przodu sa glosniki 6'' i tutaj wszystkie sa szybkie

membrana lekka i wogole

 

ja na twoim miejscu dal bym 2x12''

 

np Kappa Perfect 12 VQ

 

a jak chcesz mocnego cisnienia to 2 x helon

 

moim zdaniem pchasz sie w niepotrzebne koszty a pozatym niewykorzystanie glosnikow i calgo sprzetu

 

to by bylo odemnie :D

 

ale twoj cyrk twoje małpy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslę, ze po wycieciu z tylu blachy i wywaleniu kanapy wejdzie i lepiej jak 120L. zobaczymy

 

dobra szukam jakis 12", jesli jeszcze ktos ma jakies propozycje to prosze pisac.

 

aku mam 3 do wykozystania :D nowy altek tez chyba pojdzie, te kable ktore mam (25mm2 OFC monster cable standard) chyba beda za cienkie ?

 

kond dietza 1F wystarczy, czy trzeba dolorzyc jeszcze jeden / wiecej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...