Skocz do zawartości

Kompletny CA do max 6000 zl!


Rekomendowane odpowiedzi

Ojoj kolejny temat a w nim wielki smietnik,temat ma dwie strony nawrzucane jest w nim mnostwo sprzetu od tak...a kolega ktory zalozyl temat raczej nic z niego sie jeszcze nie dowiedzial poza paroma sensownymi postami.

 

1.Polecacie mds06+zwrotki a przeciez chlopak napisal ze jest kompletnie zielony w tych sprawach to ciekawe kto mu ta zwrotke wykona?Ok powiedzmy ze bedzie to robil zaklad...czy myslicie ze kazdy zaklad sie tego podejmie i zrobi to dobrze?Mi sie wydaje ze NIE.

 

2.Polecacie mds06 ale co z reszta pasma?Co z wysokimi?

 

3.Polecacie mds08 do ukladu 2-way "jesli sie zmiesci"....czy ktokolwiek z was zastanowil sie chwile przed tym co napisal?czy widzial ktos taki uklad?czy ktos sprawdzil parametry tego glosnika zanim napisal takie bzdury?

 

Proponuje troche zaczerpnac wiedzy przed pisaniem takich postow oraz chodz w malym stopniu argumentowac swoje typy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam ige :hyhy: a Ty mogłbys mi moze dac swoje propozycje? :P

 

[ Dodano: 2008-05-16, 22:52 ]

Witam chłopaki :P co do tego radyjka to jesli uwazacie ze jedt dobry technicznie nio to mi sie podoba :P

a co moglibyscie mi powiedziec na temat ROCKFORD FOSGATE P1L 212?? :P

 

[ Dodano: 2008-05-18, 20:11 ]

Witam :P

Drodzy panowie konczac chcialbym sie od was dowiedziec czy taki zestaw moze byc :P

a wiec 2x Dego sp-650, 2x Rf T115D2 i Hifonics XXV Colossus.

Moze byc?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy panowie konczac chcialbym sie od was dowiedziec czy taki zestaw moze byc

a wiec 2x Dego sp-650, 2x Rf T115D2 i Hifonics XXV Colossus.

Moze byc?? http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Jeżeli chodzi o przód jak najbardziej ok tylko jaki masz wzmacniacz do nich? Jeśli chcesz je podpiąć pod radio to zmarnowane pieniądze. Nie pokażą swoich możliwości. One mają 100W RMS a radio ok. 17W. Napisałeś że 2X Dego znaczy 2 komplety? Subów ani wzmacniacza, który napisałeś nie słyszałem więc się nie wypowiadam. Dajesz jakiś konkretny jakościowo i mocowo wzmacniacz do nich i masz przód już bardzo konkretny. Ja przynajmniej ze swoich jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...