Skocz do zawartości

Jaka zmieniarka płyt CD ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie !!! Chciałem się zapytać i poradzić fachowców z tego forum jaką najlepiej zakupić zmieniarkę (najlepiej mp3 , ale nie koniecznie) do radia które posiadam aktualnie jakim jest PIONEER DEH - P6900IB ?

Bardzo proszę o pomoc w tek kwestii i poradę :-)

Pozdrawiam serdecznie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arczi12345, wnioskuję z twojej wypowiedzi że słuchasz muzyki w formacie MP3 tak więc wytłumacz mi dlaczego mając tak "bajeranckie radio", które to czyta MP3 a w dodatku ma wejście aux potrzebna Ci zmieniarka :P

A co do twoiego pytania to powinna pasować każda zmieniarka z wejściem IP-BUS :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arczi12345, wnioskuję z twojej wypowiedzi że słuchasz muzyki w formacie MP3 tak więc wytłumacz mi dlaczego mając tak "bajeranckie radio", które to czyta MP3 a w dodatku ma wejście aux potrzebna Ci zmieniarka :P

A co do twoiego pytania to powinna pasować każda zmieniarka z wejściem IP-BUS :/

 

 

maxtz na początek dziękuję za odpowiedź.Powiem szczerze , ze słucham muzyki w mp3 , ale nie tylko , bo posiadam obfitą kolekcje płyt tłoczonych (orginały) czyli dlatego bym chciał zakupić zmieniarkę w którą bym wrzucił 6 płytek tłoczonych i gra muzyka , a jak bym chciał słuchać muzyki w mp3 to włożę sobie taką 1 płytkę do radyjka i muzyka gra.

Jak możesz to wytłumacz mi co miałeś na myśli , że ma wejście aux ? A możesz mi podać jakiś konkretny model zmieniarki który bym musiał zakupić , które posiada te wejście IP-BUS (jak znasz).

Dziękuję ci bardzo serdecznie z góry i dodam że byłem na twojej stronce co do montażu sprzętu w autach - REWELACJA !!!

Ps. Szkoda , gdzie zapewne nie montujesz w Gdańsku bo bym był zainteresowany.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedna z najlepszych zmieniarek jest CDX-P1210, miałem kilka zmieniarek, ale ta dźwiękiem jak i mechanika mnie urzekła. Made In Japan i jest na Alegro za jedyne 99zł

 

Dzięki serdeczne , a będzie pasować to mojego radyjka z gniazdem IP-BUS i jeszcze jedno powiedz mi jak możesz czy nie skacze na dziurach chodzi mi oczywiście o płytki.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arczi12345, co do konkretnego modelu to musi się wypowiedzieć ktoś inny bo ja jakoś za pioneerem nie przepadam :P A co za ty idzie nie mam w tej materii doświadczenia :P

Co do wejścia Aux to zawsze można tam podpiąć jakiś odtwarzacz MP3 ale jeżeli przeważnie słuchasz z oryginałów i dlatego potrzebna Ci zmieniarka to nie ma takiej potrzeby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedna z najlepszych zmieniarek jest CDX-P1210, miałem kilka zmieniarek, ale ta dźwiękiem jak i mechanika mnie urzekła. Made In Japan i jest na Alegro za jedyne 99zł

 

Dzięki serdeczne , a będzie pasować to mojego radyjka z gniazdem IP-BUS i jeszcze jedno powiedz mi jak możesz czy nie skacze na dziurach chodzi mi oczywiście o płytki.

Pozdrowionka

 

Powiem ci tak jeździła w busie na twardym zawieszeniu ani razu nie słyszałem aby mi przeskoczyła jakaś płyta czy to oryginalna czy przegrywana, nawet taka nagrywana za 60 groszy,

ale mimo tej zalety ma jeszcze jedno, bardzo szczegółowy i czysty dźwięk, bardzo szybka wymiana jak i odtwarzanie następnej płyty no i oryginalny produkt Japoński, przynajmniej taką mam.

Ja za swoją zapłaciłem 200zł i tyle też chcę teraz bo wiem ile jest warta, ale jest okazja za 99zł to można skorzystać.

Szkoda że ten sprzedający nie może ją sprawdzić, co dla mnie osobiśćie jest trochę dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...