Skocz do zawartości

wzmacniacz do soling CP123


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po wielu godzinach zastanawiania się, zakupiłem w końcu skrzynie i głośnik soling CP123. Wiem że wielu będzie go krytykować ale to jest mój wybór i już nie ma odwrotu. Teraz tylko musze dobrać do tego jakiś odpowiedni wzmacniacz, żeby wykorzystać moc 300 RMS która drzemie w tym głośniku. Otóż moja prośba do was, zaproponujcie mi wzmacniacz który uciągnie ten głośnik, cena ok 250 zł jak najbardziej mile widziane używki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze ten glosnik i za kase jaka dalem za niego z cala skrzynia 149zl byl to dobry zakup

mam go do dzis ale w mojej ocenie on nie ma 300Watt mocy rms

 

uwazam tak poniewaz razem z nim kupilem swego czasu wzmacniacz Boss BA-2200 ktory mam moc 160-180 watt w mostku

i robil z tym glosnikiem co chciac w zamknietej skrzyni

 

wiec albo ten wzmacniacz mial znacznie wyzsza moc (w co nie wierze) albo ten glosnik mial zawyzona moc

 

mowa o tym wzmacniaczu

http://www.bartex-caraudio.com.pl/product_...roducts_id=2362

 

wiec moim zdaniem spokojnie wystarczy wzmacniacz o 160 watt realnej mocy w mostku

dodam ze mostek z juniorka 4.3 juz srednio sobie radzil z tym glosnikiem (150 watt na papierze) niby zmierzone 170watt

 

Ten Boss dobrze kontrolowal ten glosnik

 

Mam go jeszcze gdzies w garazu - prawie nowka sztuka - nigdy nawet nie byl przykrecony (pracowal moze ze 3 m-ce) jak cos moge sie go pozbyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...