Skocz do zawartości

pilnie potrzebna opinia ekspertów kenwood DNX7240BT


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy mam okazję kupić kenwooda DNX7240BT

specyfikacja po angielsku niestety a mi i tak nic nie mówi

 

http://www.kenwood.eu/products/car/multime...7240BT/details/

 

 

 

chcę zamontować w navarze i nie jestem audiofilem , chcę zapytać czy cena 1800 zł jest ok czy kupić pioneera 910 bt

 

mam czas na decyzję do poniedziałku rana proszę o radę

 

Pozdrawiam domin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam okazję kupić kenwooda DNX7240BT

specyfikacja po angielsku niestety a mi i tak nic nie mówi

 

http://www.kenwood.eu/products/car/multime...7240BT/details/

 

 

 

chcę zamontować w navarze i nie jestem audiofilem , chcę zapytać czy cena 1800 zł jest ok czy kupić pioneera 910 bt

 

mam czas na decyzję do poniedziałku rana proszę o radę

 

Pozdrawiam domin

 

bardzo dobra stacja, ma wszystko, intuicyjne i ładna. Dobre brzmienie, 2 strófówka, bardzo je lubie, bardzo udany model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyłem na jakimś filmie i potrzebuje trochę czasu zanim się uruchomi i tak przy każdym uruchomieniu silnika? pytam bo sporo jeżdżę po mieście i to może być trochę irytujące

jak każda stacja multimedialna, to nie radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyłem na jakimś filmie i potrzebuje trochę czasu zanim się uruchomi i tak przy każdym uruchomieniu silnika? pytam bo sporo jeżdżę po mieście i to może być trochę irytujące

Irytujące 15-20 sekund ? Ciekawe, musisz być chyba w gorącej wodzie kompany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie system startuje w 25-30 sekund i powiem Ci ze nie jest to irytujace. Zanim uruchomisz silnik, ruszysz itp nawet nie zauwazysz tych kilkudziesięciu sekund. Bawilem się trochę ta stacja i uważam ze jest całkiem udana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długie odpalanie stacji przeskadz tylko jak masz kamere cofania, navi z mapami garmina a montaż w navarze to czysta przyjmnosc, dzwiekowo ok (jedyny minus to szum) jak za 1800 to sie nie zastanawiaj

 

co do pionka to inna klasa (przy stacjach patrzy sie glownie na przekatna ekranu)

 

mi osobiscie bardziej przypadl do gustu wyglad pionka, ale latwiejszy i bardziej intuicyjny jest dnx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...