Skocz do zawartości

Radio DVD+wyświetlacz


NBJK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wpadł mi go głowy taki pomysł żeby kupić radio samochodowe czytające format dvd itd i kupić wyświetlacz np 7" i podłączyć go do radyjka.

Pytanie czy ten wyświetlacz będzie współgrał z radiem??? Czy takie radia maja wyjście na wzmacniacz, i czy posiadają możliwość podłączenia wyświetlacza np. lcd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyłem na allegro i radio dvd za np 200zł kupie bez problemu. tylko czy jak zakupie te klocki to czy one będą współgrały czy wyświetlacz bedzie wyświetlał hehe obraz np. teledyski, bo jesli nie to nie ma co kasy ładować. Jakie wejście powinno mieć radio zeby podłączyć wyświetlacz LCD???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laurenth1981
Mój znajomy ma podłączone radio dvd (nie pamiętam firmy) i do tego osobny monitor (innej firmy niż radio). Współgra to ze sobą, ale jak to podłączał to nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może nie kupie sprawnego radia dvd za 200 zł??? nie moja wina ze ty kupujesz po zawyzonych cenach. Jak potrafisz kupywac to kupisz, ale jak ktos nie ma glowy do okazyjnego kupywania to juz jego problem-zawsze placi wiecej, a cena nie zawsze jest odpowiednikiem jakosci,wiec darujmy sobie takie uwagi. padło konkretne pytanie i konkretnch odpowiedzi oczekuje, a ty z swoja gadka skocz na inne forum Panie KASIASTY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może nie kupie sprawnego radia dvd za 200 zł??? nie moja wina ze ty kupujesz po zawyzonych cenach. Jak potrafisz kupywac to kupisz, ale jak ktos nie ma glowy do okazyjnego kupywania to juz jego problem-zawsze placi wiecej, a cena nie zawsze jest odpowiednikiem jakosci,wiec darujmy sobie takie uwagi. padło konkretne pytanie i konkretnch odpowiedzi oczekuje, a ty z swoja gadka skocz na inne forum Panie KASIASTY

 

Jakis problem? Stwierdzam jedynie fakt ze taki medion za 200zl bedzie dzialac i nic wiecej. Jesli nie zalezy Ci na jakosci obrazu i dzwieku to problemu nie ma. Gorzej jak bedziesz chcial jakosci. Chyba ze trafisz cos porzadnego okazyjnie, wtedy problemu nie widze. Zadalem zwykle pytanie wiec sie nie unos ze swoimi madrosciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rada jest calkiem poważna - wybierz co chcesz. Radio ma mieć video out a panel video in. Wszystko będzie smigalo. Nie doradzam nic konkretnego bo w tej półce cenowej ciężko mówić o jakości i wybrzydzac. A jak chcesz podłączyć wzmacniacz to radio musi miej wyjścia RCA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam, jak jest teraz z tymi radyjkami? chciałbym kupić dobre radio z wyjściem video, zależy mi na jakości dźwięku, radio grałoby pod wzmakiem, z czasem z dwoma, radio 1DIN może być używane, cena do ok 700zl ale tańsze i dobre mile widziane, chciałbym żeby można bylo oglądać np teledyski, obowiązkowo USB i wejsce AUX, dobrze jakby posiadało pilot, z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...