Skocz do zawartości

Rockford Fosgate P3SD212


Przemas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio przeglądałem allegro i wpadłem na taką ofertę:

http://allegro.pl/item900010586_rockford_f...2x400w_rms.html

 

Głośniczek "chyba" ciekawy. Tylko, hmm.... z opisu aukcji "ma 2 małe pęknięcia na pierwszej warstwie membrany,

jest to prawie niewidoczne i nie ma wpływu na działanie głośnika".

 

Czy takie uszkodzenia naprawdę nie mają wpływu na jakość dźwięku lub długość żywota takiego sprzętu?

 

No i drugi moje pytanko. Czym takiego rockforda zasilić? Jakiś używany wzmacniacz w przestępnej cenie...

 

Muzyka przeze mnie słuchana to muzyka klubowa, techno, czasami pop.. autko mondeo mk3 2002r HB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się kompletnie nie znam na CA. Od kilku dni śledze forum i powoli powiększam swoją wiedze na ten temat. A że była ona zerowa także powoli powoli..

Czy dostanie się jakiś wzmak w kwocie 400zł ?? Jak najbardziej używka wchodzi w gre. Bo z tego co poczytałem na forum to firma rockford raczej dobre wyroby robi.. także myśle że głośnik w miare przyzwoity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagra - dzwiek wyda ale akurat mialem watpliwa przyjemnosc podlaczyc RF P3 D210 podlaczyc pod tego wzmaka i bylo bardzo kiepsko , sub sie marnowal pod nim ale od biedy na poczatek by to jakos zagralo , poprostu ten carpower nie kontroluje glosnikow i ma mniej mocy niz producent podaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
a ja mysle ze fakt faktem clozet - do szybkiej, br - jak najwięcej miechą. Najczęsciej potwierdzająca się reguła, a może i zależność gdzie przez 2 lata co jak co ale sie potwierdzała w 100%. Nie wiem moze sa jakies suby ktore lepiej grają "do techno w br" ale raczej w techno nie potrzeba skrajnie niskiego zejscia, abardziej poduszke potwietrzną ktora bedzie "pomagała membranie wrocic" do punktu spoczynkowego membrany. Wiadomo, można iść na kompromis i clozet i br (w ramach eksperymentu) np gdy robimy CL to np zwiększyć przewidzany litraż o np 20%, a gdy robimy br to np o 10-15% mniejszą niż jest przewidywana. To tylko z moich doswiadczen co zaobserwowałem :) wiec jak ktoś uważa ze to herezje niech odrazy nie rzuca kamieniami :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...