Skocz do zawartości

kolumny


maxipower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item871884808_extra_...cz.html#gallery

VOICE KRAFT VK 65A24 =WZMACNIACZ VK 238

co o nich sądzicie

potrzebuje 2 kolumn lub 1 o mocy ~1000 wat

planuje to podłączyć pod kompa

 

 

a i moglibyście mi doradzić jakie kolumny kupić zależy mi na super głośnym i czystym dźwięku

proszę pomóżcie bo jestem tzw kompletnie zielony :hyhy:

6pkt regulaminu

zły dział

warn

przenosze

 

pozdr Gilotyn@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to najpierw przeczytaj regulamin. Zwróc szczególną uwagę na punkt dotyczący podpisywania linków.

Po drugie to jest forum car-audio, a nie home-audio. Jak szukasz kolumn do domu, to są już 2 tematy w dziale "przy piwie"

Po trzecie te voice krafty to straszny szajs, które do niczego się nie nadają, nawet obudowy są bezużyteczne, bo zrobione z cieniutkiej wiórówki

Po czwarte, czy ty wiesz w ogóle ile to jest 1000Wat? Taka moc(RMS, a nie maksymalna, albo PMPO jak w przypadku tych voice kraft'ów) w pokoju 40m2 powoduje, że wszystko w pomieszczeniu drży, rozmawiać sie przy tym normalnie nie da.

 

 

Po kolei.

1. masz do tego jakiś wzmacniacz?

2. jak duży masz pokój?

3. ile możesz wydać na kolumny?

4. ma to być nowe, czy może być używane?

 

Nie pytam o to czego oczekujesz, bo jasno z twojego postu wynika, że interesuje cię tylko hałas.

 

 

 

P.S. Mógłby mod przenieść ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być hałas to poszukaj starych estradówek Eltron 60 (ZG 60-3)

One maja 60W RMS i ponad 100 dB skuteczności (prawdziwe dane, nie naciągane)..im wystarczy po 20W RMS i nie będziesz słyszał własnych myśli..

Tylko basu z nich nie uświadczysz..bo ich pasmo przenoszenia zaczyna się chyba od 70 hz..ale przy np. rocku robią niesamowite zamieszanie..

Te kolumny spokojnie rozkładają takie 1000-watowe :hyhy: VK i tego typu wynalazki..:hyhy:

A za 200zł da radę takie wyrwać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanim domowym sposobem zbudowłem suba- 2 glosniki Boshmanna, wzmacniacz Unitra WS315+korektor Unitra FS015..

Wczesniej wysyłałem juz paru osobom jak zestaw chodzi (od 15hz ) i daje niezłego kopa.. Acha, buda zrobiona z mdf okolo 60litrów w kolorze wisniowym.

2 glosniki kosztowały mnie w granicach 60-70zł, wzmak z korektorem 60zł, reszte kasy wydałem na obudowe.. Troche mdfu, bejca, lakier,2portu za 2zł, złacze i efekt koncowy. mam pokoj 20m2 i szyby w regale drza.

Nie oczekuj cudów na 2 woicekraftach z 16cm glosniczkami.

Dobrze kupic jak ktos wspomniał 2 altusy. jak maja małą moc to na takim wzmaku jak ja mam (8ohm) pociagna bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...