Skocz do zawartości

Dobór wzmaku do sprzętu - ile zapłacić musze ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tym razem chciałbym sie dowiedzieć jaki musze kupić wzmak by dopasować do subwooferów (na dole w opisie) najlepiej by miały 2x 350/400 rms przy 4 ohm, by naprawde ładnie kontrolowały głosniczki, chciałbym dla wersji kappa juz jakiegos solidnego wznaka załatwic :) nie wiem 200 - 250 DF to chyba juz ladnie wiec cos w tych granicach bym chcial znaleść, niechciałbym ich mostkowac by wlasnie kontroli nad nimi nie zmniejszać. I teraz pytanie, ile bym musiał mieć kasy bo poprostu sprzęt pokazał na maxa na co go stać ? jak narazie jestem przygotowany tak na 800 - 1000 zł ile bym musiał jeszcze dołozyc ? i do jakiego sprzętu z góry wielkie wielkie dzięki bo ja juz mętlik mam w głowie (najlepiej jakiś dostępny na allegro albo gdzieś jakas uzywka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam PPi jeżeli chodzi o bass to cud miód i orzeszki. Konkretny wykop, kontrola nad głośnikami. Typowo amerykański wzmacniacz o dużym potencjale. 900 zł jak na ten wzmacniacz to są grosze w dodatku nowy!! W mojej konfiguracji kiedy to zasilał po-650 i jednostką był pioneer deh-7800 było za ostro na górze i to mi trochę przeszkadzało. Ale z tego co piszesz to ma być pod bass i tam spisze się znakomicie. DF przy 4ohm 500. DLS a6 to również dobry klocek ale na portalu stoi za min dwa razy tyle. U mnie zasila suba dego oraz woofery macrom ext - oczywiście jeszcze instalacja nie skończona - cóż była gotówka i gotówki nie ma :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałbym coś z oferty AudioSystema :) To bardzo dobrze grające wzmacniacze z ogromnym potencjałem. Niesamowicie ciepły i kontrolowany bass :) Używki nie trafiają się co prawda zbyt często ( co o czymś świadczy :) ) ale jak już są to w miare niezłych cenach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...