Skocz do zawartości

Radio CD (bez mp3 itp) jakie?


banghol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Jak w temacie, szukam szukam i nie moge sie zdecydowac, jakie radia z CD sa godne uwagi w cenie do 160 zl?

Wiem ze starsze clariony drx, ale slyszalem tez ze warto popatrzec na kenwoody, tylko jakie?

Jeszcze raz zaznacze mp3, usb mnie nie interesuja.

Aha dodam ze radio bedzie pracowac z:

 

przód: phonocar TD-line 13 cm

tweetery: Sinuslive Neo 13

sub: magnat xpress 10

wzmacniacz (tylko dla suba): ALPINE 3541

 

jak widac sprzet raczej klasa econo :|

 

 

pozdrawiam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

banghol, tez szukam jakiegoś fajnego do tych pieniędzy dla żonki do furacza (na wiosne bedzie relacja z foto jak pozbieram wszystkie klocki)

u kolegi cursora miałem okazje posłuchac philipsa - wrazenia mieszane (niejestem audiofilem) ale jezeli chodzi o "neutralność" dzwięku to musze przyznac ze grał naprawde dobrze, mi osobiście pasuje dzwięk alpinek i tez tego szukam

Pamietaj że z regóły większość konstrukcji obsługujących tylko format audio (bez mp3 wma itp) są to dość stare radyjka i moga miec problemy z odtwarzaniem "kopii zapasowych" czyt. nagrywanych płyt.

Wszystko zalezy kto w czym sie lubuje :hyhy:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to jest wersja USA wiec RDS nie posiada i trudno zlapac stacje...

np.eska 93.00 wersja europejska a wersja usa 92,95 lub 93,05...poprostu nie ma polowek :hyhy:

Miałeś do czynienia z tunerem amerykańskim? Bo mam wrażenie, że nie, a więc nie pisz, jak nie masz o tym pojęcia.

Tuner taki nie łapie parzystych dziesiętnych częstotliwości, a więc złapie 93,3 i 93,5, ale nie złapie 93,4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alle było również Nakamichi CD 300, fakt że z mp3, ale to very good firma, świetne brzmienie i radio pozostanie na przyszłość.

Dołożysz sobie stówkę lub 150 zł. i będziesz mieć wypaśną jednostkę :hyhy:

Póki co masz zestaw econo, ale w miarę jedzenia apetyt rośnie, a Naka to nie w kij dmuchał sprzęcik, warto rozważyć również tą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alle było również Nakamichi CD 300, fakt że z mp3, ale to very good firma, świetne brzmienie i radio pozostanie na przyszłość.

Miałeś te radio, że polecasz?

Sam nie miałem z żadnym nakiem do czynienia, ale z tego co czytałem opinie, to 300 i 400 to żadna rewelka i lepiej kupić starsze modele(bodajże 35 i 40)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...