Skocz do zawartości

Jakieś radyjko do ok 800zł, może kenwood KDC-W7144UY ?


borut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wiem, że takich tematów było sporo no ale sa dość pomocne.

Planuję zakup radia, mam na wydanie jakies 8 stówek, sprzęt obowiązkowo nowy (faktura vat)

Myślę o Kenwoodzie KDC-W7144UY

Ma procesor dzwiku, 24 bitowy przetwornik, 2 wyjscia na piec, filtry hi pass i lopass.

Moc tez nienajgorsza bo aż niby 30Wat w RMS.

 

Narazie mam głośniki fabryczne w Leonie (4 srednie tony i 4 gwizdki) sprawójka się dobrze ale kiedyś może jakieś Helixy, jakis odseparowany zestaw pójdzie i do tego bas.

 

Myślałem o Sony jakimś wyższym modelu ale podchodzę do tej marki sceptycznie, Alpine serii CDE ale to podobno już nie to co CDA...

 

Pioneera nie chcę już bo miałem różne modele, gorsze, lepsze i niby wszystko fajnie ale jednak ten dźwięk jakiś wydawał mi się sztuczny, mało ciepły, jakby środka brakowało.... no nie wiem, Pionka nie chcę...

 

Co powiecier o tym Kenłudzie ? Niby seria 8 lepsza ale seria 8 ma bluetooth i chyba sekcja audio ta sama, moc ta sama, procesor i funkcje więc chyba niczym (oprócz bt) się nie wyrózni a chodzi mi o model KDC-BT8044UY.

 

Proszę Was oradębo radyjko muszę kupić przed świętami, a jednak 800zł to nie mało a to tylko radio :) więc człowiek chce mieć wrażenie, że wydał kasę dobrze... małe wyrzuty zawzsze są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że seria CDA w Alpinach jest niezła ale jak piszę musi to być nowy sprzęt bo wliczę sobie w koszty... co sądzicie o tym Kenwoodzie ? lubn co innego z nowych polecicie ? Faktycznie to radio u góry jest nowe i wytstawiają fakturę wat ale jakiś małowiarygodny jest ten sprzedawca, zero opisu jeżeli chodzi o gwarancję, warunki sprzedaży itp....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na BT mi nie zależy tj fajna opcja ale 1000zł to już ponat budżet więc albo kdc-w7144 albo cos podobnego cenowo, jest ten alpinek, jest ten kenwood, jakies jeszcze propozycje ? A moze słyszał ktoś tego Kenwooda na własne "uszy" :) ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...