Skocz do zawartości

Co sadzicie o glosnikach Beyma SCK-65??


GRAF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno opanowałem sytuację na gniazdka do 165 mm ale spory czas używałem odpowiedników :D 13 cm...petarda totalna była.

Jak piszesz firma mało znana a ...szkoda.

 

P.S. gwizdki ...takie sobie.

 

Oczywiście mówię o DOBREJ aplikacji (solidne waty lecące na zasilenie) choć nawet pod samym radiem dla ...melomana dają radę :hyhy:.

P.S. 2 tak idealnie dobrze to 60W im puścić z dobrego pieca, kicają, że suba nie trzeba :hyhy: na 16tkach powinno być jeszcze "bogaciej" :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O glosniczkach ktore pokazales moze Ci nic nie powiem ale za to o firmie to moge powiedziec ,ze robi bardzo dobre glosniki gitarowe , mialem basowy glosnik beymy i dawal rade a byl tanszy od podobno lepszego eminece tej samem mocy , wykonanie i jakosc produktu to sila beymy ale jak to sie ma do produktow car audio ?Skrobnij cos o tych glosniczkach jesli je kupisz ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko "gwoli" ciekawości stałem się ...szczęśliwym posiadaczem kolejnych grajków od Hiszpanów model Power M6 ... na razie ...grzejemy :) a mocno trzeba bo co za oknami ...to widać :) . Poważnie, z praktyki wiem , że nie należy OD RAZU wymagać od nowego głośnika docelowego charakteru gry ale ... coś niesamowitego się zapowiada poza tym wykonanie tych produktów jest pierwszorzędne.

Co mi zaoferują zrelacjonuję jak ...podostrajam :hyhy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak patrze na ten model i z korektorem ma strasznie wysoko pasmo dolne ustawione od 65Hz bez korektora od 45Hz. Woofer by nizej schodzil a tylko najnizsze pasmo do 50 no moze do 55hz uzupełniałby subem ( http://www.usspeaker.com/beyma%20w6-1.htm )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dyskutowałem nt. tego, kontra ten drugi model bez "stożka" i....

I tak mam za wiele basiora w autku...od samego suba :hyhy: mimo tego że mam tylko 20 cm w closedzie i na pewno bede z nim rzeźbił na wiosnę BR-a.

Ja nie lubie jak mi za dużo niskich sie po autku błąka , lubie jak kick ...kopie :hyhy: takie częstoty od około 100Hz dynamiczny werbel na przedzie to moje hobby poza tym furki jakby nie tłumić, na nisko puszczonym kicku robią ...niesympatycznego ..."poszukiwacza trzeszczących elementów tapicerki i innych" :) . Mam plana kicka puścić włąsnie od około min.80-100 do 600-700 Hz może nawet pokombinuję nad nieco innym patentem.

Na koniec...urzekają mnie te stożki :hyhy: śliczne są :) .

P.S. miałem kiedys co prawda na chwile i pod inną konfiguracją porównanie do Focala K2 power i to ...podobnie puka a tańsze jest :) a czy gorzej (bym sie kłócił) od Francuzów wykonane.

Ostatnia sprawa ........ech te papierowe dane, już nie raz coś w teorii miało nie grac i na odwrót :hyhy: .

Zapewniam Was ...Beyma robi spoko Car audio, staraja się chłopaki...ładny odlew kosza, porządne gumowe zawieszenie i od wczoraj wieczora podłączyłem jeden kanał kicka pod to co pędzi suba ( 120 prawdziwych watów :) ) i ...nic sobie z tego nie robią idą jak ...burza :rotfl: .

 

Podsumowując ...cieszę sie z "odkrycia" tych produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...