Skocz do zawartości

JVC kd-shx851 4x70W - Jakie Glosniki?


paveu27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

jednostka jak w temacie, drzwi beda raczej wygluszone (jeszcze zalezy od ceny), wzmacniacza nie bedzie, tuba bedzie pozniej w bagazniku (moze tube tez jakas polecicie ktora nie zajmie pol bagaznika?), autko to stary Forester z 1999r.

Muzyka - ogolnie pojety rock, trip-hop, rzadziej jazz.

Jakie glosniki polecacie do tego radyjka? Cena do ok.400zl, 2 drozne na przod. Mam na oku RODEK RC 165 ale uzywane wiec sie obawiam stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz podlaczyc glosniki pod samo radio to nie ma sensu pchac sie powyzej 200 zl, mysle ze helixy wystarcza, jednak jezeli bedziesz chcial uslyszec cos wiecej, albo w pozniejszym czasie zauwazysz ze "ta tuba" z tylu zaglusza przednie glosniki mozesz stwierdzic ze jednak wzmacniacz do przodu by sie przydal. Po co jednak czekac na ten moment :D, na Twoim miejscu kupilbym Sinuslive SL-165w + Neo25 a do tego QUADRAL TRAFFIC KRYPTON, ktory wisi na allegro za 180 zl (moze cos jeszcze bys utargowal od sprzedawcy). do tego wygluszenie i w calosci zamknalbys sie w okolo 500 zl, i na dana chwile bys nie potrzebowal niczego w bagazniku, bo slki lubia zagrac dobrze dolem, a ten quadral da im powera :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuba dojdzie pozniej i pewnie pod wzmacniacz. Radio ma 5V wyjscie na subwoofer.

Podzwonilem po zakladach CA w okolicy i o wygluszeniu tez bedzie trzeba kiedys pomyslec, przynajmniej takie sa rekomendacje bo subaru ma podobno fatalne drzwi pod glosniki. ok 300zl koszt wygluszenia, sam nie wiem czy bym podolal nie chce nic rozwalic.

 

[ Dodano: 2009-12-11, 17:24 ]

http://www.allegro.pl/item830453480_rodek_...owe_okazja.html

 

czy to rzeczywiscie dobre glosniki? nic nie moge o nich znalezc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje JVC przetwornik DC/DC ma w zestawie.

 

[ Dodano: 2009-12-15, 00:17 ]

ok widze temat sie urwal, czy to radyjko da rade bez dedykowanego wzmacniacza?

Na razie zamawiam maty wygluszajace Boll Flex (tu nikt mnie chyba nie namowi na kawal maty samoprzylepnej sa 100zl za szt :D i zestaw SINUSLIVE SL165W + NEO28S + dystanse.

Nie wiem jak kable fabryczne od glosnikow beda wygladac ale jesli cieniutkie to chyba wypada wymienic - ile mniej wiecej metrow trzeba zakupic standardowo - rozwazane 2 opcje: z wzmacniaczem+potem sub oraz bez tego czyli bezposrednio glosniki do radia. Autko to takie wieksze kombi raczej, suvem to ciezko nazwac :D (Forester)

 

Jesli chodzi o ew. wzmacniacz to po lekturze forum rozwazam Sony XM-801 lub Alpine 3544 , generalnie cos taniego i solidnego ze starych serii, inne sugestie mile widziane.

Co do suba to zostawiam temat na pozniej. Im dalej w to brne to bardziej sie wkrecam, jeszcze miesiac temu nie myslalem ze wydam 700zl za 4 letnie uzywane radio samochodowe :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...