Skocz do zawartości

Wybór subwoofera do sedana


m0dy89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W tej chwili przygotowuje instalacje w moim samochodzie (BMW e60 Sedan).

 

Zestaw przedni: seryjne woofery oraz głośniki sredniotonowe z bmw + wysokotonowe Sinuslive neo 25,

Wzmacniacz: Rockford Fostage R500-1

Subwoofer: Earthquake db 12 w skrzyni closed 30L.

 

W sklepie CA oferowali mi 2 suby JL Audio 10w0 ale nie wiem czy nie bedzie to troszkę za słabe. Ja zastanawiałem się nad kupnem drugiego takiego samego Earthquaka (na allegro ktoś sprzedaje uzywany z takiej samej starej serii)

 

W grę wchodzi też jeden Earthquake Balls 12 którego moge kupić za 500zł ale ma on 2 cewki po 3.3 ohma i chyba nie bedzie mógł współpracować z moim wzmacniaczem.

 

Co polecacie żeby wszystko dobrze zagrało? (Pod każdym gatunkiem muzyki a przedewszystkim hip hop i electro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym sluchal electro, albo czegokolwiek to zastanowilbym sie nad wymiana tych seryjnych wooferow, chociazby na inne i podpiecie je pod wzmacniacz, bo nie wiem jak to wszystko masz podlaczone ? masz wzrotke trojdrozna ?

pisze to dlatego bo wiem jak dolem potrafia zagrac np. moje r6 w electro :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjne woofery (~16cm) są w podłodze pod fotelami a sredniotonowe (~10cm) w dzwiach i seryjnie są już pod jakąś zwrotnicą a wysokotonowych co prawda jeszcze nie mam ale zdecydowałem sie już na te Sinuslive'y do ktorych w zestawie jest zwrotnica. Oczywiście głośniki z tylnej półki wywalam bo tylko wszystko psują i chce zrobic zamiast nich dziurę do bagażnika aby bas mógł sie przedostac i zaślepić seryjnymi maskownicami.

 

Tak się jeszcze zastanawiam nad subwooferem Rockforda P3 412 i skrzynia BR najlepiej szczelinowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haa no wszystko fajnie ale nie chce za bardzo juz go sprzedawać:) Wolał bym jednak cos pod tego rockforda podłączyć. Ale ten AS wygląda całkiem całkiem i pewnie też tak gra.

 

A co myślicie o takim JL 12w6v2 używanym z aukcji?

http://www.allegro.pl/item841528512_jl_aud...super_stan.html

 

Wolał bym w sumie nowy sprzet ale ten chyba warty uwagi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...