Skocz do zawartości

Początki z Audi 80


godles
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jak zawsze jednostką sterującą zostanie pioneer deh 8100. W sekcji basowej mam do dyspozycji lanzara max 15D. do jego napędu posłuży blaupunkt GTA1300. Przewody zasilające planuje 35mm2. największe wątpliwości mam co chodzi o system przedni.... Planowałem sinuslive SL16 i neo28s cały kpl 330zł nowiutki by mi wyszedł i wydaje mi się że za te pieniądze nic lepszego nie kupie. Do zasilania przodu posłużył by mój MTX thunder 4244 w mostku uzyskuje podobno 120RMS. Potrzebował bym porady co chodzi o panele przednie. Czy jest na forum ktoś kto jest w stanie wystrugać je dla mnie? jaki inny system przedni polecacie? słucham głównie HH. od przedniego systemu oczekuje dość dobrego basu i w miare możliwości dobrej góry. drzwi z czasem zostaną wygłuszone dynamatami. czekam na sugestie i propozycje... sprzęt puki co zaczynam zbierać puki co podłączone jest tylko radio do ori głośników.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będe musiał się podliczyć z kasą i zobaczyć co i jak puki co jesteś drugą osobą która chce się podjąć rzeźby paneli.

 

[ Dodano: 2009-12-10, 17:29 ]

padła decyzja co chodzi o kable.... będą 50-tki.... a co jak zasilanie to raz a konkretnie. zestaw przedni jest dalej loterią ale puki co będzie to chyba jako taki grajek. MDS CS650 nowe (150zł) PB S6 używki (160zł) macrom M3 około 150-170 nowe signat fury jest na allegro za 165zł :) tylko nei ma zwrotnic żadnych ten zestaw? jak go podpinać w takim układzie?? nawet na kablach nic nie ma a szkoda bo pewnie bym signata kupił. teraz na pierwszym miejscu chyba MDS tylko że nie mam pojęcia jak on gra nikt go nie słyszał nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris nie wiem czy będe robił przed wiosną ten przód bo coraz większe mam braki finansowe :wstyd: jeżeli nie będe go robił to pewnie na wiosne założe od razu coś lepszego i nie będzie to nic z wymienionych tutaj zestawów.... wybór padł już jakiś czas temu na DLSa R6 tylko prace trzeba zacząć.... a pracuje w budownictwie praca sezonowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...