Skocz do zawartości

jaki sub polecacie zamiast inf ref 1245


rahueme
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moj infinity ulegl troszke zniszczeniu, nadeszedl czas zmienic go . Poniewaz mam z przodu PB L6C pod µ-Dimension GLOW-2075 i jestem zadowolony z nich to moj wybor pada wlasnie na PowerBass. Zastanawiam sie nad PowerBass s-12. Muzyka hmm nie potrzebuje niewiadomo jak wielkiego zejscia bo wolnych rytmow najmniej slucham. Z tego co wyczytalem to s-12 nie potrzebuje duzej skryzni zamknietej i to jest tez plusem bo mam butle z LPG w bagazniku ;/ i mam dosc miejsce ograniczone. Fundusze to tak mysle do 500zl. Najlepiej z gotowa skrzynia, bo czasu brak na sklekotanie czegos ;/ infinity czekal 1,5roku na zlepienie czegos porzadnego i sie nie doczekal . Sub by byl poki co napedzany carpower 602. Po swietach zmienie go tez :zdegustowany: . Aha samochod to Daewoo Leganza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1kW nie szalejmy powiedzmy ze bede starac sie znalesc cos do 700zl moze cos wiecej uda sie uzbierac grosza . . . Jeszcze sie nie rozgladalem mocowo jak by to wygladalo. Poki co chce optymalnego suba kupic w cenie do 500zl ktory bedzie jeszcze jakos gral pod starym biedakiem carpower 602. A potem kupie wzmaka ktory bedize optymalny do tego wlasnie glosnika . . . taki mam plan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A więc ja bym proponował jakieś fajne 10" w BR (np. SR-10)
Kurde ten re troszke drozszy ciezko znalesc do kwoty ktora mam przeznaczona a tym bardziej z skrzynia, jest na alledrogo gosciu ktory ma RE audio ale tanszy nisz sam glosnik a on z zabudowa ma. Przyznam sie ze nie mialem nigdy na dluzej doczynienia z glosnikiem 10". Czy nie bedzie maly na takie duze autko i w dodatku sedan ? Czasami glosniej tez by czlowiek posluchal

 

[ Dodano: 2009-12-13, 23:50 ]

panowie kupielm m-12 jest osadzony w clozet, sprzedalem stare klocki dorzyucilem grosza i mam na wzmaka ok 500zl no troszke nawet wiecej w razie potrzeby , co polecicie ? myslalem nad jakims axtonem, ostatnio tez carpower power 2/250 jest w dobrej cenie . cos moze zasugerujecie z firm innych . Nie jestem dobrze rozeznany w car audio i duzo dobrych firm nie znam . . ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...