Skocz do zawartości

Jakie radio wybrać?


Soviet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Foto któe pokazał Cursor przedstawia moje radio, to moje foto po prostu.

Nie wiem jak w porónaniu ale Beckera trzeba chyba posłuchac zeby sie przekonac. Jesli nie zalezy Ci na mp3 a lubisz dół, mocny uwydatniony i naprawde specyficzny dół, to z Beckera mozesz byc tylko zdowolony... Jezeli nie wierzysz ze zmian aradia moze sprawic , iz Twoj system w drzwiach zmieni diametralnie swe oblicze, to sam powinienes sie przekonac ze jest to mozliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to miałem zupełnie inne odczucia

co do tego jak gra becker .

Wydaje mi się, że to zależy w odniesieniu do czego się go porównuje.

Jeśli porównywał bym go do Blaupunkta DX-R52 (jeden i drugi bez "polepszania" dźwięku) to zgodził bym się z mastah22 zresztą w porównaniu z tym Blaupunkt-em wszędzie jest lepszy (jeśli chodzi o dźwięk). Przy porównaniu do VDO 4100 znacznie bardziej zrównoważony środek i góra.

PS

Piszę o Traffic Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to miałem zupełnie inne odczucia

co do tego jak gra becker .

Wydaje mi się, że to zależy w odniesieniu do czego się go porównuje.

Jeśli porównywał bym go do Blaupunkta DX-R52 (jeden i drugi bez "polepszania" dźwięku) to zgodził bym się z mastah22 zresztą w porównaniu z tym Blaupunkt-em wszędzie jest lepszy (jeśli chodzi o dźwięk). Przy porównaniu do VDO 4100 znacznie bardziej zrównoważony środek i góra.

PS

Piszę o Traffic Pro.

Który? Bo samo oznaczenie Traffic Pro i Mexico nic nie mówi, za dużo jest oznaczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który? Bo samo oznaczenie Traffic Pro i Mexico nic nie mówi, za dużo jest oznaczeń.

Mam 4720 , 4725 i jeden ze srebrnych (nie pamiętam oznaczenia).

Traffic Pro 47XX niczym praktycznie się nie różnią oprócz podświetlenia, logo zapisanego w pamięci panelu i koloru podświetlenia.

Są od tego tylko dwa wyjątki. Wersje dla Renault Twingo i Rover-a (chyba Discovery) posiadają mechanizm CD umożliwiający pracę pod kątem 60 st. i nie pracują poprawnie w poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traffic Pro 47XX niczym praktycznie się nie różnią oprócz podświetlenia, logo zapisanego w pamięci panelu i koloru podświetlenia.

Są od tego tylko dwa wyjątki. Wersje dla Renault Twingo i Rover-a (chyba Discovery) posiadają mechanizm CD umożliwiający pracę pod kątem 60 st. i nie pracują poprawnie w poziomie.

Mój 4730(oem do forda) ma inną płytę niż mexico pro, elektronika napędu też jest inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Powiem tak, słuchałem tego kenwooda u kkumpla który dał za niego 800z... Kiedy zaproponowalem mu przepiecie i test porownawczy z moja była CDA 7894 miał nietega mine... Ale tak to jest jak ktos ma parcie na port USB i to jest wyznacznikiem jakosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi w końcu bo sam się pogubiłem.

 

Alpine 9855R vs Alpine 9835R vs CLARION DXZ 958RMC

 

Które z nich mam wybrać??

 

Słucham trance, house, czarny rap czasem i trochę pop'u.

 

Sprzęt przód Phase CFS 165.25 takie jak mastah22 :rotfl: zasilany wspólnie z subwooferem U.S.Ampsem XT 1600.4 a sub to Infinity Kappa perfect VQ12 w closed. Zależy mi na jak najczystszym brzmieniu głębi basu i mnogości ustawień. Może teraz głupio zagadam ale jakbyście mieli porównać waszego typa z tych 3 z moim dotychczasowym SONY CDX-MP40 ? Mam nadzieje że powiecie że dzieli ich przepaść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takich co miałem dłużej i jest do czego porównać to tylko 9812. no i radyjka grają sporo inaczej. 9835 bym nie oddał :) jest łagodniejsza górą od 9812, średnica podobna, dół miał nieco większy wykop w 9812, ale w 9835 jest naturalniej moim zdaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...