Skocz do zawartości

Jakie radio wybrać?


Soviet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i koleżanki

 

Dawno już nie pisałem, ale potrzebuję waszej rady. Ponieważ nie za bardzo jeszcze znam się na tym które radio jest najlepsze cena/.jakość (do tej pory skupiałem się na reszcie audio) toteż zdecydowałem się poprosić Was o radę. Chcę zmienić moje stare radio z mp3 firmy sony (dokładnie takie jak w linku)

 

http://allegro.pl/item827166678_sony_cdx_m...mp3_okazja.html

SONY CDX-MP40

na coś lepszego. przede wszystkim chodzi mi o jakość brzmienia, bardzo dobry i czysty sygnał wyjściowy oraz mnogość ustawień. Dobrze by było aby miało solidny tuner bo w tym soniaku to padaka, słabo łapie fale. Będzie służyło jako deck więc kwestia końcówki mocy jest pomijana. zastanawiałem się nieco nad ALPINE CDA-9885 R co o nim sądzicie? Odczuję różnicę w odsłuchu pomiędzy starym radiem a nowym? jakie modele polecacie cena/jakość. Co do ceny to nie stawiam progu ale coś w granicach rozsądku napewno nie więcej niż 800zł.

 

Reszta zestawu to:

 

przód: phase evolution CFS 165.25

piec: U.S.AMPS 1600.4

sub: Infinity Kappa Perfect 12Q

 

Zasilane jednym wzmakiem.

 

 

dziękuję z góry za pomoc!

 

[ Komentarz dodany przez: Gilotyn@: 2009-11-30, 11:50 ]

6pkt regulaminu

warn

 

pozdr Gilotyn@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CLARION 778

Kupa jakich mało a wygląd...przemilczę :wstyd:

Testowaliśmy ten model jak wszedł na rynek.Jeden z forumowiczów przywiózł go na spota do wawki i podmieniliśmy na jakieś inne radio.Pamiętam że śmiechu było co nie miara :]

 

[ Dodano: 2009-11-30, 16:20 ]

A jeszcze prosiłbym o uzasadnienie dlaczego akurat ten model, w sensie czym się charakteryzuje?

charakteryzuje się gównianym dźwiękiem a z wyglądu podobny zupełnie do niczego :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez kiedys miałem do czynienia z tym modelem i mogę się zgodzic. Jakośc dźwięku jest do niczego i proponowałbym w takim razie PEIYING 8118 z czytnikiem kart pamięci.

 

Reklama dzwignia handlu Ale reklama i dopre porady to dwie rozne sprawy. A widze ze kolega stara sie na sile wepchnac ludziom towar ze swego sklepu... Do tego jest odpowiedni dzial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez kiedys miałem do czynienia z tym modelem i mogę się zgodzic. Jakośc dźwięku jest do niczego i proponowałbym w takim razie PEIYING 8118 z czytnikiem kart pamięci.

 

Zaciekwila mnie twoja opinie , powiedz na jakim systemie sluchales tego radia i co mozesz powiedziec o dzwieku nie mowie o wodotryskach jak karty pamieci bo to zabawki do niczego nie potrzebne ale o samym dzwieku jak bys go scharakteryzowal najlepiej na podstawie porowniania do np. clariona dxz 778 moze tez do jeszcze jakiegos radyjka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie CLARION'a 778 i jestem z niego bardzo zadowolony, moje wymagania jak i reszta sprzętu w aucie nie są tak zacne jak u Pana Radka, wiec być może dla niego to radio jest kupą jakich mało Dla mnie jest w porządku, a wygląd jak na moje oko jest wypaśny :rotfl: Przód to R6A z tweeterem T25 + alpina 3539, charakteryzują się dość ostrą i natarczywą górą jeśli chodzi o brzmienie, po zainstalowaniu 778 całość się uspokoiła i gra jak najbardziej przyjemnie dla mojego uha :hyhy: Clarion charakteryzuje się ciepłym, spokojnym i nienatarczywym brzmieniem, niektórzy określają jego charakter jako "ciepłe kluuchy" O gustach się nie duskutuje :wstyd:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez kiedys miałem do czynienia z tym modelem i mogę się zgodzic. Jakośc dźwięku jest do niczego i proponowałbym w takim razie PEIYING 8118 z czytnikiem kart pamięci.

 

Zaciekwila mnie twoja opinie , powiedz na jakim systemie sluchales tego radia i co mozesz powiedziec o dzwieku nie mowie o wodotryskach jak karty pamieci bo to zabawki do niczego nie potrzebne ale o samym dzwieku jak bys go scharakteryzowal najlepiej na podstawie porowniania do np. clariona dxz 778 moze tez do jeszcze jakiegos radyjka

 

Bo sie pan Avde zalamie jemu chodzi o sprzedaz swoich rzeczy i reklama sklepu z klockami niezbyt wysokich lotow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanders156 napisał/a:

Avde napisał/a:

Tez kiedys miałem do czynienia z tym modelem i mogę się zgodzic. Jakośc dźwięku jest do niczego i proponowałbym w takim razie PEIYING 8118 z czytnikiem kart pamięci.

 

 

Zaciekwila mnie twoja opinie , powiedz na jakim systemie sluchales tego radia i co mozesz powiedziec o dzwieku nie mowie o wodotryskach jak karty pamieci bo to zabawki do niczego nie potrzebne ale o samym dzwieku jak bys go scharakteryzowal najlepiej na podstawie porowniania do np. clariona dxz 778 moze tez do jeszcze jakiegos radyjka

 

 

Bo sie pan Avde zalamie :rotfl: jemu chodzi o sprzedaz swoich rzeczy i reklama sklepu z klockami niezbyt wysokich lotow...

 

 

Wiem Ale mimo wszystko jestem ciekawy porownania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje wymagania jak i reszta sprzętu w aucie nie są tak zacne jak u Pana Radka, wiec być może dla niego to radio jest kupą jakich mało

Nie wsadzałem tego radia do mojego auta.Podmienialiśmy radia w aucie kolegi z forum na jego klockach.Ja nic nie sugerowałem ,sam wywalił oczy jak 5 złotych i powiedział "ale kupa" i stad moje określenie barwy dźwięku jakie wydaje to radio.Co do mojego auta to mocno byś się zdziwił na jakim radyjku teraz gram.Celowo wyjąłem z auta to "jedyne słuszne" żeby nie słuchać że auto gra tak i tak z powodu właśnie tego radia.

Co do:

Pana Radka

wszyscy na forum jesteśmy równi więc proszę bez takich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi_sound napisał/a:

CLARION 778

 

 

Kupa jakich mało a wygląd...przemilczę

Testowaliśmy ten model jak wszedł na rynek.Jeden z forumowiczów przywiózł go na spota do wawki i podmieniliśmy na jakieś inne radio.Pamiętam że śmiechu było co nie miara

 

Mam u siebie CLARION'a 778 i jestem z niego bardzo zadowolony, moje wymagania jak i reszta sprzętu w aucie nie są tak zacne jak u Pana Radka, wiec być może dla niego to radio jest kupą jakich mało Dla mnie jest w porządku, a wygląd jak na moje oko jest wypaśny Przód to R6A z tweeterem T25 + alpina 3539, charakteryzują się dość ostrą i natarczywą górą jeśli chodzi o brzmienie, po zainstalowaniu 778 całość się uspokoiła i gra jak najbardziej przyjemnie dla mojego uha Clarion charakteryzuje się ciepłym, spokojnym i nienatarczywym brzmieniem, niektórzy określają jego charakter jako "ciepłe kluuchy" O gustach się nie duskutuje

 

Ja się zgodzę z hi_sound, co do opini o clarionie, dźwięk jest bardzo dobry tyle że zależy do jakiej muzy, Budka Suflera brzmi na nim zajebiście i tego typu utworki, niestety do HH i Reagge których głównie słucham nie bardzo się nadaje, brakuje mu trochę dynam,iki ale żeby powiedzieć że to kupa nie radio to w życiu bym nie powiedział. Zależy kto i co preferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wróćmy do tematu?

Podstawowe pytania to jak bardzo CDX-MP40 jest syfiaste i czy będę czuł różnicę?

 

No i kandydaci. Peying odpada napewno. Myślę że w grę wchodzi alpine, clarion i ew. pionner. A nie bijcie mnie jak powiem że nie wiem co to ten becker czy mexico ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...