Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do pioneer TS-W3002D4


raffaleq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zdecydowałem się na zakup dwóch sub pioneer TS-W3002D4 i chciałbym się dowiedzieć czy któryś z wymienionych wzmacniaczy da rade napędzić te suby lub chociaż jeden ten sub.

 

Wzmacniacze:

 

Pioneer GM-D8400M

Pioneer GM-D7400M

 

Boschmann ZX3-T4D

Boschmann ZX3-T6D

 

lub ewentualnie coś takiego jak... Peiying PY-1K76D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie zamiar je kupić chyba że radziłbyś coś innego

A można wiedzieć czym się kierujesz w tym wyborze :?:

Jakiej muzyki słuchasz :?:

W jakich skrzynkach chcesz je zamontować :?:

Czy wiesz że do tych dwóch takich głośników to potrzebny Ci mono jakieś 2kW przy 1ohm :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet takie suby jak mułoneery lubia kiedy maja zapas mocy. Za 1200zł masz 2 takie nóki, ale mozna napewno taniej. Jesli nastawiasz sie na cisnienie to w dobrych budach napewno nie zawioda. Jesli chcesz czegos na nich sluchac na codzien to juz nie bedzie tak kolorowo. Swoja droga za 1200zł mozna poszukac wielu innych mocnych subów

Lepiej jednak zasanowic sie nad jednym porzadnym subem i jakims sensownym piecem.

Choc kiedy patrze na Two wybór chyba zalezy Ci tylko na cisnieniu.... Myle sie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może 4 kanałowy GTA 460 będzie odpowiedni. Zależy ile chcesz przeznaczyc na wzmacniacz.

 

 

2x180W RMS ??? Mysle ze spoooro za malo...... :wstyd:

 

Niezwykly przypadek ze wlasnie taki wzmacniacz kolega posiada w ofercie sklepu ( nie liczac Voice Craft'ow :rotfl: ) i poleca go do zasilenia tych subow :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raffaleq napisał/a:

Zdecydowałem się na zakup dwóch sub pioneer TS-W3002D4

 

Avde napisał/a:

Dobre wzmacniacze ma firma BLAUPUNKT,może 4 kanałowy GTA 460 będzie odpowiedni

 

:rotfl::]:padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam:

 

 

Avde, wiesz wogóle do jakich głośników potrzebny ten wzmacniacz :wstyd:

 

 

Pewnie nie , ale napewno wie ze ma je w swoim sklepie razem z klasowymi produktami peinga , nvox , navihaeven itp. i jak dla mnie niech sobie handluje smieciami ale jego rady maja charakter marketingowy a nie doradczy i moze narobic szkody jezeli kiedys ktos nie zdarzy sprostowac jego dziwnej rady :/

 

[ Dodano: 2009-11-30, 18:13 ]

Swoja droga doradzil najgrubsza elektrownie jaka ma w sklepie :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...