Skocz do zawartości

Piecyk na przod


pampuch1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rano podlaczylem glosnik RF T210D4, 600W RMS spiety na 2Ohm , pod mikrowieze sony majaca..hmm..pewnie cale 15W RMS i glosniki 4Ohm.. i wiesz co? Gra juz 3 godzine :P Chyba zrezygnuje z T1000-1BD :hyhy:

 

A tak powaznie - niemozna popadac w paranoje. Bo mozna by pomyslec ze kazdy sprzet elektroniczny nalezalo by wyrzucac do kosza co roku, gdyz jego parametry sie zmieniaja.

 

 

PEACE ! :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee..

 

to tak jak w silniku uciekną 3 koniki to też sprzedajemy dalej czy oddajemy auto na złom ?

 

A porysowany talerz wyrzucamy do śmietnika i kupujemy nowy ?

 

Wszystko ma swoje ustalone wartości. Jeśli masz komputer z dobrą grafiką i grasz w grę 24h/d wykorzystując jej fabryczny potencjał to spali się po tygodniu ? nie bardzo... pomimo wysiłku. A jeśli ową kartę graficzną podkręcisz np.o 30 % (OC) i grasz 24h/d to może się spalić ? oczywiście, że może bo pracuje pod ogromnym dla niej obciążeniem.

 

Pani też może przyjąć tylko jednego Pana "tam" :padam: a już dwóch panów to podwójny wysiłek (nie wiem czemu miało to zdanie służyć, ale niech będzie) :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani też może przyjąć tylko jednego Pana "tam" :padam: a już dwóch panów to podwójny wysiłek (nie wiem czemu miało to zdanie służyć, ale niech będzie) :hyhy:

 

no chyba ze ma bardzo niska rezystancje i jest stabilna w niskich partiach :P

 

 

Taaaaak....na czym to skonczylismy :P Aha Wiadomo ze sprzet leprzej klasy nawet z biegiem lat nie zmieni swych parametrow tak drastycznie jak klocki NONAME - ze wzgledu na jakosc uzytych podzespolow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym nie kazdy ma mozliwośc po zakupie zmierzyć jaka mocą dysponuje wzmacniacz, czy np. przez uszkodzony tranzystor, wzmacniacz nie traci tych kilku RMS...
Więc jeśli jeden tranzystor jest uszkodzony to wzmak gra??

 

W ubiegłym roku kupiłem Hifonicsa, który nie radził sobie z subem, głosnik zamulał, zniekształcał i pierdział a nie grał...Zostały wymienione 2 rezystory i wzmak dopiero po tym zaczął zajebiscie kontrolowac głośnik i odzyskał moc, więc nie opisuje tutaj jakichś nierealnych przypaków, które sobie sam wymyslam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezystor nie tranzystor Nawet nie polprzewodnik. Jak juz wspomnialem, uszkodzony rezystor rzuca sie w oczy - zwykle jest okopcony :padam: I owszem - moze sie zdarzyc sytuacja ktora opisujesz. Ale to zdarzyc sie moze nawet w nowiutkim wzmaku. Wadliwy rezystor, zwarcie, zimny lut...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam pytanie. Czy Alpine 3542 Napedzi moje głosniki Pb L60-c ??

 

Chodzi mi by bylo nawet głosno i czysto:)

To było pytanie autora.

 

Odpowiedź powinna brzmieć TAK.

Czy głośno a tym bardziej czysto to już niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezystor nie tranzystor Nawet nie polprzewodnik. Jak juz wspomnialem, uszkodzony rezystor rzuca sie w oczy - zwykle jest okopcony :padam: I owszem - moze sie zdarzyc sytuacja ktora opisujesz. Ale to zdarzyc sie moze nawet w nowiutkim wzmaku. Wadliwy rezystor, zwarcie, zimny lut...

 

Skoro takie sytuacje sie zdarzaja jednak, to moje zdanie nie musi świadczyć o tym że popadam w jakieś paranoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było pytanie autora.

 

Na ktore uzyskal kilka twierdzacych odpowiedzi :P Prowadzona przez nas duskusja jest czysto merytoryczna i sluzyc moze jako material edukacyjny dla forumowiczow kupujacych uzywane elementy CA :padam:

 

[ Dodano: 2009-11-25, 14:12 ]

Skoro takie sytuacje sie zdarzaja jednak, to moje zdanie nie musi świadczyć o tym że popadam w jakieś paranoje

 

Ale jak juz mowilem to moze zdarzyc sie nawet przy pierwszym podlaczeniu swiezo wyprodukowanego wzmaka czy tez kazdego innego sprzetu elektronicznego. Nie mozemy powiedziec ze nie kupimy czegos bo "a noz sie zepsuje" .. kto nie ryzykuje ten nie ma Ja swojego T2 (uzywka) sprowadzilem ze stanow za smieszne pieniadze, gdyz kupilem jako USZKODZONY. W opisie bylo ze "cos brzeczy". Okazalo sie ze brzeczy niedocisnieta plastikowa oslonka na terminale przylaczeniowe :hyhy: Glosnik wymiata jak szalony ..tfu tfu tfu...odpukac ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ktore uzyskal kilka twierdzacych odpowiedzi :hyhy: Prowadzona przez nas duskusja jest czysto merytoryczna i sluzyc moze jako material edukacyjny dla forumowiczow kupujacych uzywane elementy CA :hyhy:
tyle ze po tytule tematu nmie skojarza ze ta oto merytoryczna dyskusja traktuje o tym o czym mówicie.

 

Proponuje jednak w tym temacie zakonczyc jednak te dyskusje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...