Skocz do zawartości

co sadzicie - Denon avr 1508 + koda 710 + koda sw-1000 ??


dave_19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.

 

w koncu mam czas kupic sobie cos lepszego niz zwykle glosniki komp. kwota to max 2000 zl na zestaw do sluchania muzyki. zrodlem bedzie narazie komp po optyce. ampli to denon avr 1508 ktorego moge kupic praktycznie nowego na gwarancji za 800 zl. do tego w planuje zakupic zestaw kody 710 + sub sw-1000 ktory obejrze w sobote a ktory ew kosztowac mnie bedzie 1200 zl nowy . co sadzicie o takim zestawieniu ??

 

[ Dodano: 2009-11-21, 19:18 ]

jednak dzis bylem w sonice w opolu i zmienilem wybor na moj maly pokoj. bedzie denon avr 1508 + jbl northbridge e 60 + koda sw1000 lub taga tsw-150 - tu sie waham co wziasc bo oba mi sie podobaja brzmieniowo i oba robia zadyme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

mialem tego denona przypadkowo i chwilowo - kupilem za granicą, okazyjnie na handel. grał u mnie w kinie jak i stereo z kef'ami c7 i grał wytwornie. Bez podbijania, czysta i nie ostra góra, srednie rowniez delikatnie. Ogolnie polecam . chciałem sobie zostawiac ale trafil sie kupiec to sprzedałem:)

 

z Kodą nie mam dobrych doswiadczen wiec omijam szerokim lukiem ,ale podobno ludzie sobie chwalą za cene przede wszystkich i jakosc dzwieku ktora nie ustepuje drozszym konkurentom. Nie potwierdzam, ale takie zdanie ma wiekszosc ich uzytkownikow.

 

Ciekawie mnie co kupiłeś, wiec sie pochwal i zdaj mała recenzje. :D

 

Pozdrawiam :D:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu miałem tego denona tylko avr 1507, obstawiam że się wiele nie różnią, i praktycznie odrazu zmieniłem go na Yamahę RX-V661, moim zdanim lepszy almpi. nie wiem jak pod względem funkcji, ale gra poprostu lepiej, aczkolwiek teraz szukałbym czegoś ze stajni harmana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, sluchalem harmanów z nowej serii ale modelów nie pamietam. Raczej ''wyzsza'' półka cenowo - 2,5k zł+ i szału nie robiły. Powiem wiecej - Onkyo z tego samego zakresu cenowego bije je wszystkie na głowe przedewszystkim jakością brzmienia, głownie w stereo aczkolwiek nie porównywałem ich pod wzgledem bajerów,funkcji itd. wiec nie koniecznie harmany są gorsze. Ja od lat uzywam sprzetu onkyo i tylko Onkyo bo mi przypasowały najbardziej i tyle a cena jest jak najbardziej adekwatna do jakosci jaką proponuje ta marka. Każdy chwali to co ma :oczami:

 

Edit:

 

h/k potrafi zrobic naprawdę bardzo dobry sprzet i to udowodnił wiele razy, tyle ze cena takiego ampli to 6k zł w górę, a ja bazuje na tych których przedział cenowy konczy sie na 2-3k zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...