Skocz do zawartości

jak ustawić wzmacniacz? axton c408 bo słabo coś gra ;/


dreadlook
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki to sub ? jak podłączone ? masz foto tego wszystkiego ? bawiłes sie regulacjąmi ?

nie wiem jaki dokładnie sub..magnat jakiś.. ale co to ma do rzeczy? wzmak podłączałem u kolegii.. jego ma ok. 250w rms. (też magnat) i grało to o wiele wiele głośniej. (na jego wzmaku w radiu volume na 20 a na moim ciszej na 40). podłączone raczej dobrze.(nie robił tego pierwszy raz). pokrętłami też kręciłem i bez rezultatu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy dobrze podłączyłeś plus i minus od wzmacniacza do głośnika, bo być może zmiana polaryzacji skutkuje słabszym graniem.

Inna kwestia, to moc wzmacniacza i tu może być problem... kolejna, to napięcie na RCA.. dalej ustawienia filtrów, podbicia basów, ustawień w radiu. itd. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie same jak dietz wykonane z aluminium i pomiedziowane

a mówił, że są miedziane :chytry: a na dietz'a narzekał że aluminiowe

 

[ Dodano: 2009-11-21, 13:32 ]

w jakiej obudowie wybrać ten głośnik? infinity ref 1260w

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=814561326

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=810847728

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=812904811

z której wydobędzie się najmocniejszy bass i głośnik się nie pogubi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian ludzie Ci pisza, co masz zrobic, a Ty nic z tego sobie nie robisz, wiec po co szukasz pomocy na forum ? zrob fotke calego sprzetu jak masz podlaczone, sygnalowki zostaw w spokoju, sprobuj zmienic polaryzacje w glosniku, bo czasami zamiast + jak da sie - moze okazac sie ze lepiej gra. Jaka masz grubosc kabli? jakie radio ? i nie zmieniaj od razu suba bo moze sie okazac ze to nic nie da.. jakie masz auto Ty a jakie kolega? moze masz sedana a on heatchbacka (czy jak to sie pisze), wtedy roznica w bassie nawet na tym samym sprzecie jest spora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian ludzie Ci pisza, co masz zrobic, a Ty nic z tego sobie nie robisz, wiec po co szukasz pomocy na forum ? zrob fotke calego sprzetu jak masz podlaczone, sygnalowki zostaw w spokoju, sprobuj zmienic polaryzacje w glosniku, bo czasami zamiast + jak da sie - moze okazac sie ze lepiej gra. Jaka masz grubosc kabli? jakie radio ? i nie zmieniaj od razu suba bo moze sie okazac ze to nic nie da.. jakie masz auto Ty a jakie kolega? moze masz sedana a on heatchbacka (czy jak to sie pisze), wtedy roznica w bassie nawet na tym samym sprzecie jest spora

na razie ten temat jest zawieszony. dzisiaj sprawdzę na sprzęcie kolegi i wtedy powiadomię.. chodzi właśnie o to, że nie kupiłem jeszcze suba.. teraz chcę to zrobić i dlatego proszę o pomoc w jego doborze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kręcisz :chytry:

nic nie kręcę mówię jak jest..

 

[ Dodano: 2009-11-21, 17:08 ]

to doradzi ktoś którego suba mam wybrać?

 

[ Dodano: 2009-11-22, 16:38 ]

a więc tak panowie.. okazało się, że w tym axton'ie c408 nie działa jeden kanał.. już się skontaktowałem z kolesiem co do jego zwrotu, myślę, że nie będzie problemu.. co mam teraz kupić (wzmak jaki?)? do 350zł (to już na maxa , najlepiej byłoby gdybym się w 300zł zmieścił). i moc żeby była porządna (do napędzenia INFINITY REF 1260W (300W RMS)) czyli myślę, że coś ok. 325-350 RMS)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...