Skocz do zawartości

kenwood kac 848


krystiano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem jak najefektywniej wykorzystać ten wzmak, jest to czterokanałówka a ja myślę nad podłączeniem pod niego suba. Czy da radę? Głośnik ma dwie cewki razy 4 ohmy. Wiem że podłączenie każdej cewki pod osobny kanał jest niezalecane ale panują różne opinie na ten temat. W google o tym wzmaku jest naprawdę niewiele - prawie nic. Jak go zmostuję na dwa kanały po 150 wat rms na kanał to mogę każdą cewkę głośnika dać pod osobny kanał? Tu jest link do pdfa z manualem do kenwood kac 848 http://www.scribd.com/doc/3275895/ManualsM...-Manual-English , na stronie 10 są schematy podłączania, jeżeli ktoś umiałby ocenić, która opcja jest najlepsza to proszę o pomoc. Myślałem nad każdą cewką pod osobny kanał i tak by tymi dwoma zmostkowanymi kanałami móc sterować razem jednocyeđnie - chodzi o głośność i ustawienia filtrów - bo przy sterowaniu kanałami osobno - nie da rady tak ustawić na oko aby sygnał był identyczny przy takim podłączeniu głośnika. Chodzi mi o ustawienia input selector, operation, oraz gdzie kable sygnalowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie myślałem, ale miałem cichą nadzieję że ktoś coś poradzi , chyba monoblok to najlepsze rozwiązanie będzie. A powiedz za jakim piecykiem się rozglądać aby był adekwatny co do jakości tego głośnika przy raczej szybkiej muzie przy esk z przodu w astrze g - alpine v12, jakiś kenwood-choć brak na alle narazie, stare sony czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym dziada na 8ohmów zapiął . Jakoś staram się unikać niskoimpedancyjnych aplikacji i chyba dobrze na tym wychodzę :] .

A i nie próbuj szukać megaelektrowni bo pewnie zaraz się posypią posty , że do takiej konfiguracji potrzeba pieca z tysiącem watuff :hyhy: .

Zepnij na 8 i wylukaj sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...