Skocz do zawartości

glosnik do suba za 300 pln


daniel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam szukam glosnika do suba 10 cali kesz tak do [300zeta]do obudowy zamknietej z malym litrarzem powiedzmy max 17-20l muza jakej slucham to [dance pop] chodzi mi o cos co ladnie i dynamicznie zdudni naped do tego to [jbl gto 4-50w +1-200W] samochod to opel vectra c hatchback w drzwiach mam 2-mb quart dsg216 [drzwi niewygluszone]radio to alpine ida x-100 poprostu szukam czegos co jakos w miare zadudni z reszta sprzetu jaki posiadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio montowałem w 407 w kombi Macrom-a M3W104 w zabudowie w boczku około 11L i powiem że bardzo byłem zaskoczony jak zagrał ten głośniczek w tak małej obudowie (solidnie wytłumionej)

Tak więc myślę że jak byś dał w te 20L większego brata M3W124 mogło by być ładnie i wzmacniacz raczej podoła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glosniczek RE Audio RE-10 S4, badz Rockford Fosgate Punch P1S410 z lekkim nagieciem portfela. W BR zawsze jest glosniej, ale te glosniki w clozecie tez powinny zagrac

 

Lubie mocny dynamiczny miekki basik,w miare nisko schodzący,któru z tych głośników przypadł by mi bardziej do gustu??? Jeżdżę e34 w kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie mocny dynamiczny miekki basik,w miare nisko schodzący,któru z tych głośników przypadł by mi bardziej do gustu??? Jeżdżę e34 w kombi

RE powinien ci sie spodobac http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

 

 

A jeśli chodzi o ciśnienie ,to jak to jest z tym RE ?Nie mam za bardzo do czego sie odnieść bo nie miałem styczności z wieloma głośnikami tak jak Wy :D ,ale ostatnio osłuchałem sie jbl cs1204 w zamkniętej.Więdz jak to będzie z tym ciśnieniem porównując RE do jbl,nie będe zawiedziony? :D

 

Głównie chodzi mi o jakość ale tez chciałbym żeby głośnik potrafił mocno zatrząść :oczami:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sub JBL jest mocniejszy i ma wieksza membrane wiec RE mowe nie zrobic takiej zadymy ale Pamietaj ze to nie tylko kwestia glosnika problem w twoim wypadku to za zlaby wzmak jak chcesz zeby ten re zrobil zadyme to tez musisz mu dac troche wiecej mocy niz twoj wzmak ma wiec albo zmienisz wzmaka na cos mocniejszego albo bedziesz musial isc na kompromis albo jakosc albo trzesienie ziemi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie napisałem jaki posiadam wzmacniacz :D więdz skąd wiesz że jest za słaby? http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

 

Więdz tak;wzmacniacz to sony xm1002hx,i ma on w mostku 280W RMS i jakoś dawał rade jbl-owi który na "papierze" ma 250 RMSu jak na moje potrzeby było nieżle jeśli chodzi o trzęsienie budą.

 

Pytanie: czy mój wzmak będzie dobrym kompanem z RE AUDIO RE 10 S4 i czy odczuje dużo większą jakość w porównaniu do mojego starego JBLa cs1204?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazylem ze piszesz w czyims temacie

A czy ty odczujesz roznice to zalezy http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif Jaki masz sluch :D Teoretycznie RE powinien lepij zagrac , pewnie tez bedzie szybszy , napewno wzmak bedzie mial lepsza kontrole nad glosnikiem niz ma teraz

 

[ Dodano: 2009-11-13, 20:48 ]

Zauwaz ze nie przeskakujesz na kilka polek lepszy przetwornik , wiec i roznica moze nie byc kolosalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przeskakuje ale czytajac różne opinnie o tych głośnikach można odnieść wrażenie,że tak jest.

Przecież JBL(cs) to wg większości opinni jest "buczydłem",

za to RE ma same dobre opinne,nie spotkałem sie żeby ktoś żle pisał o tym głośniczku.

 

Stąd ta moja nadzieja ,że może zrobie krok na przód,ku lepszej jakości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...