Skocz do zawartości

Tweetery wysokotonowe proszę o pomoc


Killer88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie wszystkich proszę o pomoc .

 

chciałbym się zapytać czym się kierować przy wyborze głośników wysokotonowych do auta na przód ?

 

a więc będą na zestaw odseparowny mam takie 3 drożne i pod nie podłącze ( chcę mieć wyżej głośniki wysokotonowe bo aktualnie mam 16 cm w drzwiach ) do muzyki techno , i trochę hip-hop coś jak w radiu leci na esce

 

do Auta BMW 3 E36 Coupe , interesują mnie np. Hertz dt16 za 99 zł lub Magnat wiem że mają 55 w RMS po wzrotnicy ? w zestawie jest kondensator. cena za głośniki 20 zł wolał bym kupić jednak te magnaty bo są tańszę. Typ muzyki którą słucham to techno , i trochę hip-hop coś jak w radiu leci na esce.

 

chciałem wiedzieć czy jak podłączę te głośniki wysokotonowe pod zestaw 3 drożny to czy zmnieni mi się impedancja z 4 ohm na 2 czy jak to jest ?

 

mój sposob to taki --> pod wzmacniacz podłączone mam przednie w drzwiach 16 cm ( trójdrożne ) i dokupię sopranówki żeby je podłączyć wyżej koło lusterek.

 

co to jest tweeter neodymowy ? ogólnie szukam takich na magnesie.

 

Z góry dziękuje za odpowiedz i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweter neodymowy to najmocniejsza sila magnetyczna na ziemi :P

 

Ja bym polecil sprzedac te 3 drozne kupisz tasme dekarska za 100zl i jakis system odseparowany za 200zl uzywke i bedziesz naprawde zadowolony :P bedzie bass i bedzie naprawde fajnie grac nie jak te 3way.... na alledrogo jest zestaw audio system xm165 za 220 naprawde bardzo fajne glosniczki kolega z reszta mi je polecal ale narazie sie wstrzymam:D

 

Uwierz kolego ze to zagra duzo lepiej jak to co masz :niepewny:

wystarczy troche odlozyc i zrobic furtki porzadnie nawet dekarka

Jakie radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweter neodymowy to najmocniejsza sila magnetyczna na ziemi :P

 

Ja bym polecil sprzedac te 3 drozne kupisz tasme dekarska za 100zl i jakis system odseparowany za 200zl uzywke i bedziesz naprawde zadowolony :P bedzie bass i bedzie naprawde fajnie grac nie jak te 3way.... na alledrogo jest zestaw audio system xm165 za 220 naprawde bardzo fajne glosniczki kolega z reszta mi je polecal ale narazie sie wstrzymam:D

 

Uwierz kolego ze to zagra duzo lepiej jak to co masz :niepewny:

wystarczy troche odlozyc i zrobic furtki porzadnie nawet dekarka

Jakie radio?

 

 

Radio mam Pioneer deh 4000ub w każdej chwili mogę wymienić na 6900ib.

 

Mam 2 wzmacniacze pierwszy to JBL GTO 4000 pod który mam podłączone 2 Subwoofery.

 

A drugi wzmacniacz to Pyle QA 4400 ll pod który podłanczam sopranówki.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wiec sprzedaj tak jak mowie te 3 drozne glosniki zainwestuj 300zl jesli chodzisz do pracy do kilka dni i odlozysz a naprawde to zagra (tez zaczynalem od takich rzeczy ale szybko zrobilem furtki na helix db 62.1 nie gralo to duzo kickiem ale jakosc dzwieku za ta cene po prostu debest :P ) naprawde kolego warto te 300-400zl na przod odlozyc skoro juz masz 2 suby to bedzie fajnie jesli trzeba pomoc to pisz gg nie wiem strasznie duzo ale jesli chodzi o budrzetowy zestaw pomoge :oczami:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...